Паралија или Олимпик бич?

Член од
12 март 2010
Мислења
210
Поени од реакции
72
Goko cepaj posle 20 za Paralija.Ne ni misli za Ksamil.Jas nacekav last minut za 69 eur studio vo Hotel Manos od 6.6 do vcera 13.6 i na majtap gi odnesov starite bideki jas mozam samo vo avgust.Vcera gi zedov. Prv pat sum bil tamu i mozam da kazam samo pofalni zborovi. Vodata bideki ne e mn guzva e prekrasna,cista topla.Cisto sredeno itn.Bev 2 pati Ksamil i nema sporedba vo vkupnata slika.
 
Член од
22 октомври 2014
Мислења
1.187
Поени од реакции
694
Nema nekoja razlika Paralija ili Olimpik mozes Olimpik a na izlavanje i setanje u Paralija samo 2 km se odaleceni i toa ima pesacka pateka.Mestencata se ekstra vodata se cista ako ne gi zememe vo obzir trevkite ali e topla strasno nesto.se na se 9/10 i za dvete mesta.
 

DarkoG

Better then ever before.
Член од
19 август 2008
Мислења
701
Поени од реакции
81
Некој да ми каже дали има превоз до Паралија, по можност повратна карта и колку чини? Поздрав
 
A

Avenger99

Гостин
И мене истото ме интересира.. И уште нешто, се наоѓа ли студио за двајца околу први август?
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Од Куманово повратни карти се 30 и 35 евра, најверојатно толку се и од Скопје.
 
A

Avenger99

Гостин
Дечки, само Голд ли е асална дискотека во Паралиа? Глеам само за неа сте пишувале.. Други некои кафичи и дискотеки добри? Какви им се цените во кафичите и дискотеките? Бараат ли резервација?
 
A

Avenger99

Гостин
PURE, GOLD, OMILOS, некој друга што вреди да се посети? Anyone..?:unsure:
 
C

cige

Гостин
Дечки, само Голд ли е асална дискотека во Паралиа? Глеам само за неа сте пишувале.. Други некои кафичи и дискотеки добри? Какви им се цените во кафичите и дискотеките? Бараат ли резервација?
Sugar е најдобар бичбар.
 
Член од
11 март 2015
Мислења
1.117
Поени од реакции
982
Најдов превоз до Олимпик Бич 35 евра повратна ама идат само сабота...знае ли некој некоја агенција или превозник што идат и во работни денови?
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Најдов превоз до Олимпик Бич 35 евра повратна ама идат само сабота...знае ли некој некоја агенција или превозник што идат и во работни денови?
Види овие што нудат аранжмани на овие места кога им се трга и ако имаат слободно место во автобусите не гледам причина да не ти понудат само превоз

Sent from my Note 3 [SM-N9005] using Tapatalk
 
Член од
11 март 2015
Мислења
1.117
Поени од реакции
982
Види овие што нудат аранжмани на овие места кога им се трга и ако имаат слободно место во автобусите не гледам причина да не ти понудат само превоз

Sent from my Note 3 [SM-N9005] using Tapatalk
да да барав до сега ама имаат само фиксни термини претежно во сабота...Али фала ти во секој случај!
 
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
Znae li nekoj dali vo olimpic beach ima detski igralista kako vo nei pori?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.596
Таму се оди(бев летово 8-9 дена) само како комбинација на евтино-шопинг-релативно добар смештај.

За шопинг никој друг град освен Паралија(Катерини) не му равен.

Јас пошто одев со сопруга и ќерка, ми се е..а мамето по тие дуќаните:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom