Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Imam jedno verovatno glupo pitanje. Trebao bih kod prijatelja da namestim neku listu ali kupio neki android tv(skytech} i ja se obradovao to cu lako, android otvara 1000 mogucnosti za iptv. E sad problem je sto na njemu uopste nemam pristup playstoru. Pokusao sam da trazim gde se prijavljuje mail ali mrka kapa. Ako neko ima iskustva sa tim i ako moze da mi objasni dali postoji nacin za to i dali ce moci sa usb-a ako ovako ne moze. Veliko hvala i veliki pozdrav svima.
 
Член од
11 март 2015
Мислења
16
Поени од реакции
41
Imam jedno verovatno glupo pitanje. Trebao bih kod prijatelja da namestim neku listu ali kupio neki android tv(skytech} i ja se obradovao to cu lako, android otvara 1000 mogucnosti za iptv. E sad problem je sto na njemu uopste nemam pristup playstoru. Pokusao sam da trazim gde se prijavljuje mail ali mrka kapa. Ako neko ima iskustva sa tim i ako moze da mi objasni dali postoji nacin za to i dali ce moci sa usb-a ako ovako ne moze. Veliko hvala i veliki pozdrav svima.
malo sam proguglao, i sve sto sam nasao je da SkyTech ima operativni sistem: Linux
nisam naisao na informaciju da ima modlea i sa Android-om, ali to nemogu da tvrdim
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Imam jedno verovatno glupo pitanje. Trebao bih kod prijatelja da namestim neku listu ali kupio neki android tv(skytech} i ja se obradovao to cu lako, android otvara 1000 mogucnosti za iptv. E sad problem je sto na njemu uopste nemam pristup playstoru. Pokusao sam da trazim gde se prijavljuje mail ali mrka kapa. Ako neko ima iskustva sa tim i ako moze da mi objasni dali postoji nacin za to i dali ce moci sa usb-a ako ovako ne moze. Veliko hvala i veliki pozdrav svima.
To je izgleda turska marka televizora i nije sa Androidom vec ima neki svoj operativni sistema tako da .... puno srece i zivaca sa iptv aplikacijama.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Imam jedno verovatno glupo pitanje. Trebao bih kod prijatelja da namestim neku listu ali kupio neki android tv(skytech} i ja se obradovao to cu lako, android otvara 1000 mogucnosti za iptv. E sad problem je sto na njemu uopste nemam pristup playstoru. Pokusao sam da trazim gde se prijavljuje mail ali mrka kapa. Ako neko ima iskustva sa tim i ako moze da mi objasni dali postoji nacin za to i dali ce moci sa usb-a ako ovako ne moze. Veliko hvala i veliki pozdrav svima.
trebalo bi sa usb-a pomocu nekog file managera da moze
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Imam jedno verovatno glupo pitanje. Trebao bih kod prijatelja da namestim neku listu ali kupio neki android tv(skytech} i ja se obradovao to cu lako, android otvara 1000 mogucnosti za iptv. E sad problem je sto na njemu uopste nemam pristup playstoru. Pokusao sam da trazim gde se prijavljuje mail ali mrka kapa. Ako neko ima iskustva sa tim i ako moze da mi objasni dali postoji nacin za to i dali ce moci sa usb-a ako ovako ne moze. Veliko hvala i veliki pozdrav svima.
Ako ti je zaista prijatelj,batali izgubices ga radi gluposti.Koliko nazovi prijatelja....rodjaka...mi pokazuje sta imaju...placaju...ko da me zanima.A bili na ivici svadje,radi cega.Radije cu pomagat da mesam malter nego ovo.
Ljudi su cudni i imaju prevelika ocekivanja.Ovako oni se fale i pokazuju,ja klimam glavom i govorim imo.. sam i ja nekad.I oni sretni.
 
Член од
30 септември 2018
Мислења
25
Поени од реакции
24
Imam jedno verovatno glupo pitanje. Trebao bih kod prijatelja da namestim neku listu ali kupio neki android tv(skytech} i ja se obradovao to cu lako, android otvara 1000 mogucnosti za iptv. E sad problem je sto na njemu uopste nemam pristup playstoru. Pokusao sam da trazim gde se prijavljuje mail ali mrka kapa. Ako neko ima iskustva sa tim i ako moze da mi objasni dali postoji nacin za to i dali ce moci sa usb-a ako ovako ne moze. Veliko hvala i veliki pozdrav svima.
Probaj ovako ja imam nameru ovako nešta da pokušam


How to install Smart IPTV App Using USB Stick
Install Smart IPTV App Using USB-Stick:

If you don't find Smart IPTV App in your TV App Store. Please follow this instruction to install this App using USB-Stick

1. Download the Smart IPTV App file from the link here

2. unzip or extract the file and save. The saved folder named as 'SmartIPTV'.

3. Opening the SmartIPTV folder, you see again two folders: 'FINESTIPTV' and 'userwidget'. Copy both folders and past in the USB root/main directory.

4. Now insert the USB stick into your SAMSUNG TV USB port.

5. Open your TV, go to HOME/Smart Hub, go to my Apps. Now you will see a new app added to the list called 'FINEST IPTV' or 'SMART IPTV'.

6. The App is installed. Open the app. Find the TV mac address on the display or on the setting. Copy the TV Mac for further use.

7. Go to the app playlist website here https://siptv.eu/mylist/. You will see the upload playlist option on this page. Past your copied mac address in "MAC" field.

8. Now you need to add an 'M3U playlist' link in "URL" field.
If you have already subscribed to a service, find your 'M3U playlist' link here or get a trial here.

*If you are from UK Location, type the UK location playlist link that we provide you during the order or find in your account here



* Once you added the 'M3U Playlist' link and restart the app, the channels will be loaded for watching. Enjoy!
* note: The app is 7 days free. You need to buy the app paying onetime 5.49 EUROS here https://siptv.app/activation/

 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
trebalo bi sa usb-a pomocu nekog file managera da moze
Upravo sam takva uputstva dobio na pm i detaljno objasnjenje . Hvala i kolegi i hvala i tebi (y)
Ako ti je zaista prijatelj,batali izgubices ga radi gluposti.Koliko nazovi prijatelja....rodjaka...mi pokazuje sta imaju...placaju...ko da me zanima.A bili na ivici svadje,radi cega.Radije cu pomagat da mesam malter nego ovo.
Ljudi su cudni i imaju prevelika ocekivanja.Ovako oni se fale i pokazuju,ja klimam glavom i govorim imo.. sam i ja nekad.I oni sretni.
Jbg druze sta cu kad sam takav, meni zadovoljstvo da im pomognem ali si definitivno u pravu. Ja jednom drugu godinama namestao liste i sad me neki dan zove da mu podesim, kupio box i listu, nek placa kad moze.
Hvala i tebi kolega milorad031
 
Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443
Moze jedna brza m3u lista stabilna za smart tv dovoljno je da ima 2 konekcije Pozdrav za sve iptv Kajganase :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom