Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Evo sasareal pozdravlje te Boki i želi ti sve najbolje u 2021
Прегледај го приврзокот 279674
Jos te nije izbacio
Автоматски споено мислење:

Znaci zokiniko je unistio listu dao je reseleru ovdje na kajgani.Opce poznato kako kaze jedan clan ovdje on sve unisti sta dobije.Saputalo se da je on delio.
Nikako da se opamete kad nesto njemu dadnete to je isto ko da ste zakacili javno.
Kad cete mu prestat vise davat da se on preserava.
 
Последно уредено:
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Pozdrav, da li mi neko moze staviti link onog sajta gdje mogu traziti dostupne FTA kanale frekvencije, i sve satelite!?
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Dobro jutro, sad sam dobio informaciju, za sve one koji su mi pisali. Novi IPTV samo što nije startovao. Svi zaposleni su u poslednjim pripremama za početak rada.
Jedini IPTV koji će imati kanale koji niko nema.
Neki od njih su novi kanal UHD - RTS 4K (3840x2160) , kristalno jasna slika i ton kakav se retko čuje.
Tu je i ostali RTS paket pored standardnih rts kanala, ovde imate i RTS KLASIKA, RTS NAUKA, RTS SVET.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Znaci zokiniko je unistio listu
Netreba kriviti nikoga,nemora značiti da je lista procurila sa ovog foruma,ima "hakera" još ,a kao što neko napisa na forumu listu je objavio neko ko ima toga na bacanje a ne mi koji molimo po forumima za listu...nemozemo nikom suditi bez dokaza
Budite mi živi i zdravi u ovoj 2021 godini
Biće listi neko će se sjetiti i nas luzera što se tiče IPTV
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
87
Поени од реакции
124
Dobro jutro, sad sam dobio informaciju, za sve one koji su mi pisali. Novi IPTV samo što nije startovao. Svi zaposleni su u poslednjim pripremama za početak rada.
Jedini IPTV koji će imati kanale koji niko nema.
Neki od njih su novi kanal UHD - RTS 4K (3840x2160) , kristalno jasna slika i ton kakav se retko čuje.
Tu je i ostali RTS paket pored standardnih rts kanala, ovde imate i RTS KLASIKA, RTS NAUKA, RTS SVET.
Nek ti ja sa srecom ali znas da ovde nije mesto za reklamu, jer ovde niko ne kupuje liste..
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Netreba kriviti nikoga,nemora značiti da je lista procurila sa ovog foruma,ima "hakera" još ,a kao što neko napisa na forumu listu je objavio neko ko ima toga na bacanje a ne mi koji molimo po forumima za listu...nemozemo nikom suditi bez dokaza
Budite mi živi i zdravi u ovoj 2021 godini
Biće listi neko će se sjetiti i nas luzera što se tiče IPTV
I ja sam imao tu listu i skontam juce ne radi, kad slucajno na telegramu vidim da se dijeli i sve mi je bilo jasno jbg!
Автоматски споено мислење:

Usput da pitam da li neko zna koji server ima kanale filmske One Cinema/Akcija, Komedija, Horor, Triler i SciFi?

Imao sam tu listu ranije i nmg se sjetiti sada na kojem sam to serveru gledao!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom