Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
само за слепци.......којишто зад лажниот патриотизам,,го прикриваат својот национализам...
Автоматски споено мислење:

@elmu986 brate gospodin od coveka tu i tamo ima jos koji da ne nabrajam,da ja pozdravim sve vas redom,jer navratim ponekad u forum kad imam vremena,Pa budite pozdravleni dragi kolege.
лично мене ме интересира
каде го виде господинот???????
во која негова постапка?!!!
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pozz!
Imo bih jedno pitanje al nadam se da poslije necu dobiti ban.
Ako se ne varam nas admin je jedan od rijetkih koji katolicima nije cestito Bozic, ili ja nisam vidio tu poruku, nista strasno ako nije al bio bi red. Nadam se da necu dobiti ban ako sam primjetio!
Ti si jedno bolesno nacionalisticko sm54e koje je tu ljude javno nazivalo balijama i pisalo ustaske pozdrave ZA DOM SPREMNI pa si vec tada davno trebao dobiti trajni ban , pjenis cim se spomene u bilo kakvom kontekstu jugoslavija , a sad eto pratis i smeta ti da li je neko ili nije cestitao Božić.
S66adu jedan nemoj usta da otvaras jer ti go77na iz njih izlaze.
 
Член од
11 ноември 2020
Мислења
79
Поени од реакции
34
Dobro vecer forumasi.
Hteo bih vas zamoliti ako bi ste bili dobre volje da mi date jednu listu za gledanje m3u za smart iptv.
Unapred hvala vam i prijatno vece vam zelim.
 
Член од
19 ноември 2018
Мислења
125
Поени од реакции
172
Statistike pokazuju da je u 2020 primijecen znatan porast iptv znalaca,ja se maknuo sa mjesta nisam,sobom se nemogu pohvalit,ali mogu se pohvalit sto sam bar zemljak @elmu986 ,on ovdje kad udje svi zacute i nadam se da ce uci ovdje i dokazati opet da je naj u ovom svemu i sa SVOJIM znanjem
slažem se :aplauz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom