Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756

Attachments

Последно уредено од модератор:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Slazem se podpuno... Mada moras uzeti par velike stvari u obzir: XC je sam po sebi bio bugovit, pa cak nisu se posvecivali ni zastiti, tek na v2.x su nesto radili.
Tacno prije 2 godine su ljudi busted i tu staje sve .. Posto je sam XC picio preko cms , niko nije imao nulled code, pa su se starije verzije sklapale sa istim tim bugovima i tako nastaje xui (kopija XC)... Znaci 2 godine stoji sve, a scanneri i nacini se usavrsavaju.. Malo se je tu popravilo nakon sql inj napada na xui i sigurnost servera, pa su neki cak i ne dodirljivi... Za pravo drustvo uvjek ce biti naravno i buged stalkera/ministri i naravno stari xui panela, ali po mojoj procjeni novi xui ce makar zaustaviti ovo veliko hvalisanje i spamovanje po forumima..
I trebaju da povecaju zaštitu,jer se trenutno nezna ko pije a ko plaća, na milione je mac_ova od svih servera, katastrofa...

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Svako me jutro iznova štreca,
Na sto šest i nešto, megaherca,
Poznati glas, frekvencija čista
I jedna mala suza zablista
Tvoja nije,
Moja je prije.

Pola sekunde tišine
I dlanovi se znoje,
O Bože, tuge koliko je
I sva je pala na ramena
Kao da je od kamena.

I svako jutro padam ko Troja
Na radiju pjesma moja i tvoja,
Poznati glas, melodije mirne
I jedna suza obraz dodirne,
Tvoja nije
Moja je prije!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend vam želim.
 
Член од
7 мај 2013
Мислења
124
Поени од реакции
204
Не знам због чега се листе постављају јавно да би се уништиле?
Ви што имате те листе а 'оће да их уништите па уништите их без постављања.
Вртите се у круг па све једно те исто.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Hajde da se ukljucim u podjelu lista poslije nadjena javo objavljena.
Dao sam jednom listu a ne njima vise tako da sam mogao pratiti a drugima sam dao isti server ali drugi MAC potpuno razlicit.
Ali sam stvarno sumnjao na njega i sta se desilo pojavi se na jednom Turskom forumu samo drugi nick ali sam saznao bas da je to on.
Vise nikada nije dobio od mene listu nisam ga javno provalio ali koga drugog primjetim da djeli bice javno provaljen .
Sto neko rece ispastaju posteni to se slazem u potpunosti ali ja i dalje djelim postenima da nebi ispastali.
Ali nas ima svakakvi hvala bogu pa nismo svi isti.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom