Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Прегледај го приврзокот 249485
Najbolju srpsku petorku čine Miloš Teodosić, Bogdan Bogdanović, Dejan Bodiroga, Predrag Stojaković i Željko Rebrača.

Dok su Teodosić, Bogdanović, Bodiroga i Stojaković bili ključni igrači reprezentacije prilikom osvajanja medalja na EP 2001, 2009. i 2017, Rebrača je igrao samo na Evrobasketu 2005.
Ajde da sad napravimo najbolju petorku Jugoslavije svih vremena. Za mene su to : Kicanovic, Delibasic,Slavnic, Dalipagic, Cosic.
Автоматски споено мислење:

40 godina od smrti, vidim da se niko nije setio a vecini nam je bilo lepo u tim vremenima. Molim protivnike njegovog lika i dela da samo ignorisu moj post da nebi nastao novi haos na forumu...
Прегледај го приврзокот 249507
Ja isto nisam zaboravio. Prije par sati sam na Fejsu napisao nekad je bilo Tito i Mi a sad imao samo Mi i lopovi.
Автоматски споено мислење:

Nisam se ni trenutka premisljao, stavicu svake godine dok god budem mogao, znam kome je on najvise smetao, ima vas u svakoj od ovih nazovi drzava ali to je vas problem, vi imate fobiju, ne ja. A i lepo sam vas zamolio da ignorisete, ali jbg to je jace od vas...
Pusti prijatelju. Nama je bilo lijepo u Titovo vrijeme. Za ostale bas me briga. Lijep pozdrav.
Автоматски споено мислење:

Smesno je da pominjete Tita, a znate ga se iz prica ?! :D
Osim nas koji smo zivjel i u njegovo vrijeme.
Автоматски споено мислење:

Ovde malo pišem jer je skroz tema skrenula sa predviđene(a to je IPTV).Vidim ovdje će uvijek vladati politička netrpeljivost,vjerska netrpeljivost,rasna netrpeljivost i zbog takvih ovo područje(mislim geografski) ama baš nikad neće biti prosperitetno za što ima siguran sam inteligentne ljude i kapacitete.Također ne razumijem što se nalazi u mentalnom sklopu pojedinaca koji uvijek na ovaj ili onaj način vraćaju i guraju politiku u sve.Razlog za to vidim da su nostalgični za prošlim vremenima,to jest da žive u prošlim vremenima ili pak ne znaju od dosade šta raditi pa im stvara zadovoljstvo u njima samima kad pokrenu (googlaj trigger) svađe među ljudima.Vidim ovdje neki poznaju i teoriju obrnute psihologije pa stavljaju postove i slike i pokraj njih napišu nešto kao:ne gledaj ili ignoriraj.Pa čemu postavljanje slike ako se neće gledati.Nemam drugo osim poručiti ljudima koji su rođeni kao i ja,nakon te očito proklete države koja i dan danas otvara bezbroj nepotrebnih svađa i prijepora nego da im se i ja pridružujem "vani" u bespućima EU i svijeta i da tamo pronađu svoje mjesto pod suncem ,gdje nece citati od keyboard warriora ovakve gluposti.Pozdrav i čuvajte se ove beštije zvana COVID-19.
Neka ti nama navijas za Bayern.
 
Последно уредено:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Svega imam u životu, al' me jedno neće,
U ljubavi, u ljubavi, nikad nemam sreće.
Svega imam preko mjere, al' mi ovo fali,
Da u tvome srcu imam jedan kutak mali.

Vidio sam svijeta, k'o ptica se selim,
Ali nemam s kime, ništa da podijelim.
Samo tražim neke, zalaske u dvoje,
I da kažem svijetu, eto život to je.

U mirnome kvartu, kupio sam stan,
Sunca na balkonu imam svaki dan.
Dosta mi samoće, obećanja, laži,
Srce dajem onoj koja isto traži.

Svega imam u životu, al' me jedno neće,
U ljubavi, u ljubavi, nikad nemam sreće.
Svega imam preko mjere, al' mi ovo fali,
Da u tvome srcu imam jedan kutak mali.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Ako ima neko da posalje combo list user:password.
Unapred zahvalan.....
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
Бриши Марко такви лични навреди за ова се оди дури на суд, јас да се прашувам ова би било Трајен Бан :ban:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom