Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Svi ste spremni kritikovat i pametovat nešto ˝stručnjaci˝, ja ne vidim da se iko od vas ponudio da podijeli nekom višekonekcijsku listu , Elmu ih je podijelio na desetine ..mozda i stotine i sad je kao bitno čije su ...

Evo ovako , pozivam svakoga od nas da napiše od koga je ikada dobio višekonekcijsku listu...

Ja ću prvi :

Elmu986
Xeonn
Zsenjak
Brzi Miško
Ogorelica

E hajde gospodo dobrotvori , da vas vidim ...date pišljivu listu s jednom konekcijom čovjeku i kao nešto ste pomogli.


P.S. ako sam nekog zaboravio neka se javi slobodno, a mislim da nisam !
Zaboravio si Zokiniko ...on je meni bezbroj lista dao sa 1000 konekcija
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Svi ste spremni kritikovat i pametovat nešto ˝stručnjaci˝, ja ne vidim da se iko od vas ponudio da podijeli nekom višekonekcijsku listu , Elmu ih je podijelio na desetine ..mozda i stotine i sad je kao bitno čije su ...

Evo ovako , pozivam svakoga od nas da napiše od koga je ikada dobio višekonekcijsku listu...

Ja ću prvi :

Elmu986
Xeonn
Zsenjak
Brzi Miško
Ogorelica

E hajde gospodo dobrotvori , da vas vidim ...date pišljivu listu s jednom konekcijom čovjeku i kao nešto ste pomogli.


P.S. ako sam nekog zaboravio neka se javi slobodno, a mislim da nisam !
Prafrazirati ću Kennedyja: "Ne pitaj što stručnjak može učiniti za tebe, nego što ti možeš učiniti za stručnjaka.." ;)
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Svi ste spremni kritikovat i pametovat nešto ˝stručnjaci˝, ja ne vidim da se iko od vas ponudio da podijeli nekom višekonekcijsku listu , Elmu ih je podijelio na desetine ..mozda i stotine i sad je kao bitno čije su ...

Evo ovako , pozivam svakoga od nas da napiše od koga je ikada dobio višekonekcijsku listu...

Ja ću prvi :

Elmu986
Xeonn
Zsenjak
Brzi Miško
Ogorelica

E hajde gospodo dobrotvori , da vas vidim ...date pišljivu listu s jednom konekcijom čovjeku i kao nešto ste pomogli.


P.S. ako sam nekog zaboravio neka se javi slobodno, a mislim da nisam !
Ti sto kritikuju su najsebicni jel se boje da se ne podjeli neka lista sto oni imaju. Koja je poenta kritikovati nekoga ako taj isti nesto nekome da i pomogne mu na bilo koji nacin. Sta je tu lose???
Ono kao parola ja imam pa da nema niko drugi. Eto ja cu da ih podjelim svaku koju nadzem i stacemo sad :)
 
Член од
5 септември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
5
Pozzzz za sve i od mene moram da se evo zahvalim i pohvalim da sam od Elmu986 dobio prve liste općenito...
Čovjeku sam postavio sasvim drugo pitanje on je odgovorijo i uz to mi poslo par višekonekciski listi....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Svi ste spremni kritikovat i pametovat nešto ˝stručnjaci˝, ja ne vidim da se iko od vas ponudio da podijeli nekom višekonekcijsku listu , Elmu ih je podijelio na desetine ..mozda i stotine i sad je kao bitno čije su ...

Evo ovako , pozivam svakoga od nas da napiše od koga je ikada dobio višekonekcijsku listu...

Ja ću prvi :

Elmu986
Xeonn
Zsenjak
Brzi Miško
Ogorelica

E hajde gospodo dobrotvori , da vas vidim ...date pišljivu listu s jednom konekcijom čovjeku i kao nešto ste pomogli.


P.S. ako sam nekog zaboravio neka se javi slobodno, a mislim da nisam !
Vidiš kako ljudi šalju liste maltene u tajnosti, uredu za elmu,za njega se nijesam iznenadio ali za ove ostale...
A drugo, neće ti ljudi reći ko im je slao visekonekcijske liste, srame se ...,
 
Член од
17 мај 2010
Мислења
58
Поени од реакции
40
Фала
elmu986
Човекот прати 5 листи за 5 минути,а му барав една.
Тоа би требало да биде темата на овој иптв форум.Споделување на листи,информации за скенери и се друго поврзано за иптв.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom