Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Mi smo Srbi poznati po tome što olako opraštamo i još brže zaboravljamo. To je naša najveća tragedija.
Dovoljan je samo osvrt na sve što su drugi govorili o nama kako bi smo shvatili
sve ono što smo davno zaboravili, kako bi smo shvatili koliko smo dobri.
Ostavi to za neko drugo vreme i drugu situaciju...sad nije ni vreme ni mesto...Ljudi ne znaju gde udaraju, jos im samo politika fali...Opusti se...
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Mi smo Srbi poznati po tome što olako opraštamo i još brže zaboravljamo. To je naša najveća tragedija.
Dovoljan je samo osvrt na sve što su drugi govorili o nama kako bi smo shvatili
sve ono što smo davno zaboravili, kako bi smo shvatili koliko smo dobri.
Drug, bez želje za diskusijom, htio sam te pitati hoće li te tvoj stav i tvoja priča spasiti od ove pošasti koja vlada cijelim svijetom? Ako vas umobolnike svih vjera i nacija koji živite u prošlosti to spasi onda neka svi mi normalni nestanemo sa planete.
 
Член од
16 февруари 2013
Мислења
169
Поени од реакции
285
Nemogu zaboraviti sve one koji su 77 dana bombardovali i bacili 1,5 tona Radioaktivni Uranijum na Narod Srbije
a sada zarazili celi svet ovim korona virusom,ubrzo ce unistiti celi svet,a sa njime ce i oni zauvek nestati
Prijatelji, čuvajte svoje porodice u ovim teškim vremenima najviše i najbolje što možete, sve će ovo uskoro akobogda biti prošlost.
 
Член од
29 декември 2019
Мислења
96
Поени од реакции
200
Prijatelji, čuvajte svoje porodice u ovim teškim vremenima najviše i najbolje što možete, sve će ovo uskoro akobogda biti prošlost.
 
Член од
17 јануари 2011
Мислења
40
Поени од реакции
6
Molim za pomoc. Zasto lista konvrtirana sa MAC2M3U ne adi u VLC, a radi u Stalker Portal Playeru. Probao sam dopisivati /c, ali nista.
Hvala !
 
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179


Ti vjerujes u sve ove izmisljotine sto ovi dupeglavci napisu...ma daj molim te....
i jos nesto...ovo ti nije mjesto,a ni vrijeme da siris glas mrznje.umjesto da se mirimo...ovakvi kao ti samo siju i truju ostale.
ne znam sta hocete da postignete sa ovakvim postovima....treba da vas bude sramota...
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Gdje je nestao onaj "gospodin" sto je nudio free liste ( valjda da ga ne napadate vise i odblokirate server :) ) sto nezna sastaviti prosto prosirenu recenicu od 6 rijeci a da barem u tri ne bude pravopisna greska ? :D
Kada citam njegove komentare oplacem od smijeha a ne mogu vjerovat da "najbolji IPTV u galaksiji a i sire" vodi takav polupismena ljudina :D
Mislim, meni ne treba "gospodinova" lista ( imam 3 MAC adresa koje gledam ) nego da provjerimo koliko je podijelio lista a koliko su mu "posudili" lista :D
PS. Nista protiv tebe nego volim kad pises da mi uljepsas dan pogotovo u Covid-19 vrijeme :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom