Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
2. pitanje - da li bi se salezli player "pojavio" da se nije "pojavio" sahbazov player ?!
Ja sam ucestvovao i testirao i sahbazov player i SFVIP-Player by Salezli dok jos nisu izasli na svetlo dana ,ima unazad par stotina strana slike od SFVIP-Player by Salezli i trazili mi ljudi pleyer ali tad je radio preko naseg servera i SF linka tako da i da sam ga postavio javno nebi mogao da se gleda.
Jos nesto SFVIP-Player by Salezli je i dalje u radu ,jos ima nekih stvari koje treba da se odrade da bi otvarao sve ,ako imate neki dobar predlog imate na SF otvorenu temu i tamo predlozite sta bi jos bilo korisno da se ubaci .
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ja sam ucestvovao i testirao i sahbazov player i SFVIP-Player by Salezli dok jos nisu izasli na svetlo dana ,ima unazad par stotina strana slike od SFVIP-Player by Salezli i trazili mi ljudi pleyer ali tad je radio preko naseg servera i SF linka tako da i da sam ga postavio javno nebi mogao da se gleda.
Jos nesto SFVIP-Player by Salezli je i dalje u radu ,jos ima nekih stvari koje treba da se odrade da bi otvarao sve ,ako imate neki dobar predlog imate na SF otvorenu temu i tamo predlozite sta bi jos bilo korisno da se ubaci .
Vidi, mogu ljudi da prde koliko hoce, plejer je fantastican!
Pregledan, sa dosta mogucnosti, interfejs da ne pricamo...
Svaka cast jos jednom sto ste omogucili i ostalima da ga koriste (y)
A ljudi ko ljudi...uvek je tudje lepse i bolje...
 
Член од
21 август 2017
Мислења
158
Поени од реакции
133
Ja sam ucestvovao i testirao i sahbazov player i SFVIP-Player by Salezli dok jos nisu izasli na svetlo dana ,ima unazad par stotina strana slike od SFVIP-Player by Salezli i trazili mi ljudi pleyer ali tad je radio preko naseg servera i SF linka tako da i da sam ga postavio javno nebi mogao da se gleda.
Jos nesto SFVIP-Player by Salezli je i dalje u radu ,jos ima nekih stvari koje treba da se odrade da bi otvarao sve ,ako imate neki dobar predlog imate na SF otvorenu temu i tamo predlozite sta bi jos bilo korisno da se ubaci .
Колку што гледам и двата овие player-и се за Windows платформа, Sahbaz(ссолиден и отвара доста портали, а stb_emu ја нема таа можност и тоа ми е јасно) веќе е теститиран има и тој доста слабости(нема можност за proxy,vpn некои портали нема можност да ги отвара, не отвара прав /staker_portal/c/ ....), SFVIP-Player by Salezli денес го забележав немам можност одма да го тестирам, тоа ќе го направам многу скоро во текот на денешниот ден и потоа ќе можам да споделам некои добри и лоши забелешки(ќе пишам и тука и на SF).

Сепак сакам да те прашам дали планирате да извадите нов player за android(знам дека тој е потежок за развој) кој би имал нешто што другиве сега за сега го немаат, се надевам дека ќе ме разбереш што барам и што очекувам(бидејки си во тимот за развој и тест). Однапред благодарам, морав тука со оглед дека не одговараш на PP.
 
Последно уредено:
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Ekipi sa Serbianforuma hvala za TOP-PLAYER!:bravobe:

1581505886104.png

Sahbaz.....zdraaaaaavo!Penzija!:свиркам:

Od kako sam njega koristio,nema nijedne bitnije stranice(paypal,ebay,skrill)koja me nije upozoravala na pokusaj "upada" na moj konto!:busi:
Sada mi za svaki login traze dodatnu autorizaciju!Sto i nije lose,al' malo nervira!:brlav:

Pozdrav svima!:ojeaa:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Vidi, mogu ljudi da prde koliko hoce, plejer je fantastican!
Pregledan, sa dosta mogucnosti, interfejs da ne pricamo...
Svaka cast jos jednom sto ste omogucili i ostalima da ga koriste (y)
A ljudi ko ljudi...uvek je tudje lepse i bolje...
Nema potrebe za tim "da prde koliko hoce" !
Nisam govorio o kvalitetu, nego o vremenu javnog objavljivanja ! ;)
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
Vidi, mogu ljudi da prde koliko hoce, plejer je fantastican!
Sad si ti poceo da prdnes.
Niko ne kaze da je player los. Interface je solidan i 100x bolji od sahbazov ali treba jos rada. Ja ne koristim ni jedan ali sam oba testirao i momentalno je sahbazov player solidniji.

A ljudi ko ljudi...uvek je tudje lepse i bolje...
Nije uvijek.
Ne za ovaj slucaj, ali ne mozemo da kazemo da je Zastava bolja od BMW-a.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Nema potrebe za tim "da prde koliko hoce" !
Nisam govorio o kvalitetu, nego o vremenu javnog objavljivanja ! ;)
Vidi, na tebe nisam ni pomislio, veruj mi..
Ti znas da ja nemam problem da ti kazem kad nesto mislim drugacije od tebe, a i tebi SIGURNO ne bih rekao na taj nacin...
Ako si se ti nasao uvredjen, izvini, nije se odnosilo na tebe... (y)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Sad si ti poceo da prdnes.
Niko ne kaze da je player los. Interface je solidan i 100x bolji od sahbazov ali treba jos rada. Ja ne koristim ni jedan ali sam oba testirao i momentalno je sahbazov player solidniji.


Nije uvijek.
Ne za ovaj slucaj, ali ne mozemo da kazemo da je Zastava bolja od BMW-a.
Druze, da ti kazem nesto...
Ti svoje misljenje mozes da imas, naravno, kao i ja moje...Ni u kom slucaju NE MORAJU da se podudaraju!
Tebe nisam spomenuo ni u jednom kontekstu a ako si se pronasao tvoj problem...
Govorio sam uopsteno, u smilu da "coravoj macki ne mozes nadavati, uvek ce biti corava"
To ti svakako ne daje za pravo da mi se tako obracas!
Znaci ovaj put cu te samo zamoliti da sledeci put budes malo kulturniji u direktnom obracanju meni!
Ako imas svoj stav ili misljenje o plejeru izvoli iznesi ga, bez da spominjes mene ili nekog drugog, treceg, petog...
Osim ako tebe licno ne prozovem!
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Vidi, na tebe nisam ni pomislio, veruj mi..
Ti znas da ja nemam problem da ti kazem kad nesto mislim drugacije od tebe, a i tebi SIGURNO ne bih rekao na taj nacin...
Ako si se ti nasao uvredjen, izvini, nije se odnosilo na tebe... (y)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:



Druze, da ti kazem nesto...
Ti svoje misljenje mozes da imas, naravno, kao i ja moje...Ni u kom slucaju NE MORAJU da se podudaraju!
Tebe nisam spomenuo ni u jednom kontekstu a ako si se pronasao tvoj problem...
Govorio sam uopsteno, u smilu da "coravoj macki ne mozes nadavati, uvek ce biti corava"
To ti svakako ne daje za pravo da mi se tako obracas!
Znaci ovaj put cu te samo zamoliti da sledeci put budes malo kulturniji u direktnom obracanju meni!
Ma, i da si meni rekao, nije problem, nego ..... nema potrebe za tim, samo komentarisemo i iznosimo svoja misljenja ! (y)
Mnogo "simpaticnije" bi bilo, da je salezli player izasao pre sahbaz-ovog, na to sam mislio ! ;):)
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ma, i da si meni rekao, nije problem, nego ..... nema potrebe za tim, samo komentarisemo i iznosimo svoja misljenja !
Naravno, i ja sam izneo svoje misljenje...
E sad ako se ono nekom ne svidja, zao mi je...Ne svidja se ni meni sto sta...
Ljudi su do juce molili i kukali i javno i na PM za bilo kakav plejer da gledaju liste,e sada im ovaj ne valja, pa im ovaj ne valja...Dokle?
Sa ovom tvojoj konstatacijom o redosledu pojavljivanja plejera se u potpunosti slazem !
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Naravno, i ja sam izneo svoje misljenje...
E sad ako se ono nekom ne svidja, zao mi je...Ne svidja se ni meni sto sta...
Ljudi su do juce molili i kukali i javno i na PM za bilo kakav plejer da gledaju liste,e sada im ovaj ne valja, pa im ovaj ne valja...Dokle?
Misljenje da, ali bez prdenja - smrdi brate ! :D
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
Ako imas svoj stav ili misljenje o plejeru izvoli iznesi ga, bez da spominjes mene ili nekog drugog, treceg, petog...
Osim ako tebe licno ne prozovem!
Vidi, mogu ljudi da prde ...
Ljudi su: ja, drugi, treci .... svi koji prema tebi drugacije od tebe misle.
Ne bi te citirao da nisi rekao "prde"
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
A besan sam, ne znam koju drugu rec da upotrebim a da tako "plasticno" docara...:):vozbud:
Nisi nista lose rekao. Sta sad svi lijepi, kulturni, medom premazani i niko ne prdi. Uzas kakvih suncokreta ima. Uskoro cemo vecina nas da prdimo u shashu sto se tice ove romantike. Ima da puca na sve strane, dobri moji ljudi... :anco:
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Nisi nista lose rekao. Sta sad svi lijepi, kulturni, medom premazani i niko ne prdi. Uzas kakvih suncokreta ima. Uskoro cemo vecina nas da prdimo u shashu sto se tice ove romantike. Ima da puca na sve strane, dobri moji ljudi... :anco:
E upravo si sad izneo SUSTINU! Svaka cast! (y)
Автоматски споено мислење:

Ljudi su: ja, drugi, treci .... svi koji prema tebi drugacije od tebe misle.
Ne bi te citirao da nisi rekao "prde"
Pa dobro druze, nisi ti lektor ovde?
Ljudi ovde pisu sta stignu i kako stignu...
U svakom slucaju, drugacije je kad napisem, "Mogu LJUDI da prde'i "Moze Hijazez da prdi", zar ne?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ako cemo istinu, ovde je rec o "davanju", ja sam samo primetio da je sahbaz prvi dao, nista vise ! ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom