Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Uložiš malo truda Milane i napraviš , treba se registrovat na desetine foruma koji se bave ovom tematikom , iscitati ih ..pokupiti potrebne informacije ... postoje alati pomocu kojih se pravi kvalitetan kombo ...pun je net uputstava al treba čitati jebiga...ako ja npr. dam nekom svoj kombo koji sam napravio to automatski znaci da ce kad skenira nalaziti iste liste kao ja , zasto bi ja to radio? mucio se da imam neki svoj kombo pa ga onda davao ?

isto tako kad me neko pita da mu dam listu servera smuci mi se , kao da neko ima dugme i pritisne ga pa mu ih izbaci automatski...
na hiljade foruma i blogova po netu koji svakodnevno izbacuju liste i samim tim na stotine servera i onda neko pita da mu pošalješ servere...
E jebiga jaro , necu ! Ne mislim nista licno vec opcenito da me pogresno ne razumis.
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
Uložiš malo truda Milane i napraviš , treba se registrovat na desetine foruma koji se bave ovom tematikom , iscitati ih ..pokupiti potrebne informacije ... postoje alati pomocu kojih se pravi kvalitetan kombo ...pun je net uputstava al treba čitati jebiga...ako ja npr. dam nekom svoj kombo koji sam napravio to automatski znaci da ce kad skenira nalaziti iste liste kao ja , zasto bi ja to radio? mucio se da imam neki svoj kombo pa ga onda davao ?

isto tako kad me neko pita da mu dam listu servera smuci mi se , kao da neko ima dugme i pritisne ga pa mu ih izbaci automatski...
na hiljade foruma i blogova po netu koji svakodnevno izbacuju liste i samim tim na stotine servera i onda neko pita da mu pošalješ servere...
E jebiga jaro , necu ! Ne mislim nista licno vec opcenito da me pogresno ne razumis.
ma jasno je to meni kao dan sve ovo je stvar coveka hoce ili nece !
dok sam bio mladji zezo sam se oko razni risivera pravio liste ostajo po citavu noc mucio se ali sam kacio i slao ljudima... stace reci ovi sto rade sa enigma 2 listama itd....
ja se drzim one stare ruka koja daje ne oskudeva! sta meni znaci ako ja imam a onaj pored mene nema on mozda hoce ali nezna...
uvek ima dobri ljudi koji ce svoje znanje ili snalazljivost podeliti sa drugima.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Dosta me ljudi pita za ovaj server http://iptv-pure.com:8000 , aktivan je .. xenu ga prihvata , dva dobra skenera koja sam probao se nakače ali ne mogu da pokrenu izmjenjivati mac combo adrese i proxije...stoje u mjestu , nisam to jos susreo ...uspijeva li iko naći validan mac za ovo?

sss.png
Автоматски споено мислење:

Bolje ti nama reci sta je ovo sa 0 hits, to je zanimljivije nego ovo sto si vec zgrnuo... :misticen:
Stavio na sken napušten server , zajebo se ..tek sad vidio :D
 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Dosta me ljudi pita za ovaj server http://iptv-pure.com:8000 , aktivan je .. xenu ga prihvata , dva dobra skenera koja sam probao se nakače ali ne mogu da pokrenu izmjenjivati mac combo adrese i proxije...stoje u mjestu , nisam to jos susreo ...uspijeva li iko naći validan mac za ovo?

Прегледај го приврзокот 232943
Автоматски споено мислење:


Stavio na sken napušten server , zajebo se ..tek sad vidio :D
Otkači Cloudflare cookies kada praviš config i počeće da ti vrti

Screenshot_1.jpg
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
Dosta me ljudi pita za ovaj server http://iptv-pure.com:8000 , aktivan je .. xenu ga prihvata , dva dobra skenera koja sam probao se nakače ali ne mogu da pokrenu izmjenjivati mac combo adrese i proxije...stoje u mjestu , nisam to jos susreo ...uspijeva li iko naći validan mac za ovo?

Прегледај го приврзокот 232943
Автоматски споено мислење:


Stavio na sken napušten server , zajebo se ..tek sad vidio :D
ako ti treba mac da posaljem
 

Kajgana Shop

На врв Bottom