Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Pametan covek bi rekao - "Zabrane nikada nece imati efekta,istorija je to pokazala." ;) :)
Sve ovo, brate, mnogo ozbiljno shvatate !
Шта се озбиљно схвата. Кад некоме уништиш листу а то му је једини начин да одгледа оно што жели мислиш ли да је то зејебанција. То што ти имаш не значи да и други имају. Престани мудровати и подели људима ако имаш, мани се излизаних шаблонских прича. А можеш и наставити, бар не уништаваш, само си мало досадан јер вртиш исту причу.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Otkud sad ti Radosave :) ..ja tražim već mjesec dana uzaludno..

Slažem se potpuno, mislim da su članovima isključivo pomogli ljudi koji ne objavljuju javno, znam iz osobnog iskustva..Ti koji galame nikada mi nisu odgovorili ni na pm..
Bas zato sam i komentarisao!
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Možemo se mi nervirati i čupati kosu ali nema koristi. Na ozbiljnim forumima moderatori sankcionišu, obrišu, upozore... Međutim imamo i forume na kojima administratori smatraju da dozvolom objavljivanja svega i svačega čine uslugu ljudima koji ne znaju naći listu. Čak i admini objavljuju stotine listi. Ali, neće objaviti ono što oni gledaju.
Zato, opušteno... Ne mogu oni objaviti koliko ja mogu naći...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Sta na primer ?
Covek malopre, objavi dva statusa i ode...Nista, super...
Opravdanje je - vec su objavljeni...
Sinoc covek objavi servere i 200 MAC adresa i ode...
To je ok ? Mozda za tebe jeste, za mene nije...To je sve...
Ma, nije ok, covece, ali tome ne mozes stati na put ! ;)
Автоматски споено мислење:

Шта се озбиљно схвата. Кад некоме уништиш листу а то му је једини начин да одгледа оно што жели мислиш ли да је то зејебанција. То што ти имаш не значи да и други имају. Престани мудровати и подели људима ако имаш, мани се излизаних шаблонских прича. А можеш и наставити, бар не уништаваш, само си мало досадан јер вртиш исту причу.
Zajebancija nije samo onima koji imaju koristi od ovoga, a takvima i treba kvariti biznis !
Dosadan si ti bre vise od decenije i boki i dsuki i sota ...... i svi ste vise dosadili i bogu i narodu ! ;):):D
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Hajde kolega šalji jedan, kada vidim reći ću ti :)
Mozda i pustim stroj veceras da radi za taj tvoj serveric ali jos sam na poslu, jbg :)
Nesto sam skeptican da ce u njemu neki kanal biti bolji od ovih koji se vec vrte okolo ali probat cemo, nista nas ne kosta.
HRT je svugdje HRT, RTS takodjer, a vjerovatno i ostatak "svite" koju inace gledamo.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Marko brate moj napaceni haha ajde nam napravi anketu u vrhu teme da vidimo koliko bi ljudi glasalo za zabranu javnog objavljivanja bilo kakvih lista. Ciso informativno da vidimo.
еве те анкетирам
дали ти си за јавно објавување на мак адреси?
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Mozda i pustim stroj veceras da radi za taj tvoj serveric ali jos sam na poslu, jbg :)
Nesto sam skeptican da ce u njemu neki kanal biti bolji od ovih koji se vec vrte okolo ali probat cemo, nista nas ne kosta.
HRT je svugdje HRT, RTS takodjer, a vjerovatno i ostatak "svite" koju inace gledamo.
Hajde Kljuki, častim žujom.. :pijani:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom