Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Probao sam u stalker player v3.0, strani kanali rade ali ex-yu opet ne otvara...
imaš geobllokadu, skini taj Urban VPN ,idi u Germany i probaj, imaš friško postano malo u rikverc potraži, sve više lista trebaju VPN, još ako je kablovski-statični (adresa) internet.!

oni koji kradu kobile su konjokradice, a takve su nekad zna se, sad ne znam, kakav je zakon
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Bitka ima prilično stabilan server i relativno dobru listu kanala. Lukavac spada u najstabilnije servere ali mu fali nešto kanala da bi bio u konkurenciji boljih.
Автоматски споено мислење:


Samo ti postavi url i port na kojem se gleda, kontaktiraćemo mi njih odmah. :D

Da se ne zezamo sa viberom i mailom :D :D :D :D
evo server od ovog kako kaze stabilnog pa ko neadje nesto neka I meni posalje jednu listu
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Sad si me podsjetio na jednu scenu od prije dvadesetak godina pa se moram našaliti , bila neka fešta kod nas i jedna ova mlađa ravaku popila malo i drž ne daj padne joj redaljka, 12 mladih ždrebaca se izmjeni , niko stariji od 25 godina :D , u neka doba dovedu ovog jednog gradskog hajvana/budaletinu u četrdesetim radi ciganluka , kad je vidio onako mladu izgubio se i složi joj oralku na zaprepaštenje svih prisutnih :D :D :D

pa i ti ko i on :D
pa kad svi probali sto ne bih i ja hahahhahahahah
 

Kajgana Shop

На врв Bottom