Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Svi oni kojima sam na bilo koji način pomagao u p.m. , a u više navrata im bilo teško napisat poslije hvala ne moraju mi se više obraćat , ako misle da je njihovo hvala koje je realno 4-5 sekundi , vrijednije od moje minute-dvije koliko mi minimalno treba da nadjem listu , a kamoli da nešto objasnim zajebali su se ;)
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Svi oni kojima sam na bilo koji način pomagao u p.m. , a u više navrata im bilo teško napisat poslije hvala ne moraju mi se više obraćat , ako misle da je njihovo hvala koje je realno 4-5 sekundi , vrijednije od moje minute-dvije koliko mi minimalno treba da nadjem listu , a kamoli da nešto objasnim zajebali su se ;)
Ništa novo...budali ne možeš objasniti a pametnom ne treba objašnjavati...
Sledeće očekuj da traže liste sa određenih servera, flussove pa cliente...pa 100 eura na par dana... :)
Srećom to su pojedinci,većina su normalni ljudi i ti normalni neka se ne osete prozvanim sa moje strane...Ovi ostali su odavno na ignore...
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
radi li neko ovo: čišćenje Windovsa (brisanje prefetch fajlova) čisto radi informacije, mada ima na googlu, ali i pored toga ljudi brišu, dali ubrzava boot, a usporava pokretanje programa, zbog novog formiranja prefetcha u temp folder?????
kako lako, ali ako se ovo gore molim protrese???
%temp%
prefetch
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Svi oni kojima sam na bilo koji način pomagao u p.m. , a u više navrata im bilo teško napisat poslije hvala ne moraju mi se više obraćat , ako misle da je njihovo hvala koje je realno 4-5 sekundi , vrijednije od moje minute-dvije koliko mi minimalno treba da nadjem listu , a kamoli da nešto objasnim zajebali su se ;)
Umjesto hvala ,dvije marke!
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
moze li ko pomoc o androit boxa tx3mini
imam problema nece da prepozna--- host not fond
mozeli nekako da se to sredi
jel treba nesto da se promeni da bi prepoznao server
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
Svi oni kojima sam na bilo koji način pomagao u p.m. , a u više navrata im bilo teško napisat poslije hvala ne moraju mi se više obraćat , ako misle da je njihovo hvala koje je realno 4-5 sekundi , vrijednije od moje minute-dvije koliko mi minimalno treba da nadjem listu , a kamoli da nešto objasnim zajebali su se ;)
hvala ti unapred pa ako nista i ne posaljes
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
radi li neko ovo: čišćenje Windovsa (brisanje prefetch fajlova) čisto radi informacije, mada ima na googlu, ali i pored toga ljudi brišu, dali ubrzava boot, a usporava pokretanje programa, zbog novog formiranja prefetcha u temp folder?????
kako lako, ali ako se ovo gore molim protrese???
%temp%
prefetch
Jal koristim CCleaner Pro i ocisti sve sto treba i ubrza PC za 20-30%
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
haha , puno ih danas ima jedno ima za stalker , drugo ime u listi , evo baš u ovom trenutku glodalica mi isporučuje točno 308 komada ove liste ,a tek je na 3 % glodanja , fino to radi još uvijek u vlc-u
Автоматски споено мислење:

radi li neko ovo: čišćenje Windovsa (brisanje prefetch fajlova) čisto radi informacije, mada ima na googlu, ali i pored toga ljudi brišu, dali ubrzava boot, a usporava pokretanje programa, zbog novog formiranja prefetcha u temp folder?????
kako lako, ali ako se ovo gore molim protrese???
%temp%
prefetch
meni je najbolji windows 10 manager , https://www.yamicsoft.com/windows10manager/product.html
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom