Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa normalno dosada , rasterali su pojedinci odavde clanove koji su godinama dolazili na kajganu ,nema dve trcine starih clanova,ja sam nekad voleo uvek da dodjem na kajganu,znam ljude po 10 -12 godina koji su ovde bili i svi mi kazu neidem vise na kajganu ili retko idem na kajganu kazu mi svi kupljen moderator prodao se za liste i programe i podrzava i tolerise ekipu sa pozitive ,mogu da pisu i rade sta hoce na kajgani ,ma i ja sve redje svracam ,ako se promeni nekad atmosfera i ovaj modrerator sto je zaveo policijski cas i koji odredjuje i sugerise ljudima sta ce da pisu i sta ce da misle i ako deli ljudima neke negativne poene ako slucajno okace sliku i brise postove (pobrkao covek malo loncice sta treba a sta netreba da radi,ali to je vec njegov problem)mozda i ja svratim jednog dana ako ova tema bude ono sto je nekad bila.Ovo je strasno o kakvim glupostima se pise u ovoj temi,ok treba narod da se druzi ali jos malo ce recepte ovde da razmenjuju o kolacima i koktelima.Fale samo jos reklame od 14 minuta i da covek pomisli da gleda neki los kanal.
Sad ce opet ovaj filozof da analizira i drzi oce nas za sve ovo gore napisano.
Analizirace mene i moje pisanije a nece da analizira gde je staro clanstvo sa ovog foruma i zasto ih nema vise.
Nece da analizira zasto se ovde o svemu pise sem o internet radio i televiziji.

Sve ovo gore napisano samo zato sto mi je zao da gledam u sta se pretvorio ovaj deo na kajgani gde smo mnogi ostavili dane i mesece i godine.
:facepalm:
Sta je tebi sta dolazis da se svadas sam sa sobom ne kuzim te godinama sta tebe muci
 
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
pozdrav svima jel moze neko da mi posalje link za perfect player full verzija za android hvalla pozdrav ...
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Pa normalno dosada , rasterali su pojedinci odavde clanove koji su godinama dolazili na kajganu ,nema dve trcine starih clanova,ja sam nekad voleo uvek da dodjem na kajganu,znam ljude po 10 -12 godina koji su ovde bili i svi mi kazu neidem vise na kajganu ili retko idem na kajganu kazu mi svi kupljen moderator prodao se za liste i programe i podrzava i tolerise ekipu sa pozitive ,mogu da pisu i rade sta hoce na kajgani ,ma i ja sve redje svracam ,ako se promeni nekad atmosfera i ovaj modrerator sto je zaveo policijski cas i koji odredjuje i sugerise ljudima sta ce da pisu i sta ce da misle i ako deli ljudima neke negativne poene ako slucajno okace sliku i brise postove (pobrkao covek malo loncice sta treba a sta netreba da radi,ali to je vec njegov problem)mozda i ja svratim jednog dana ako ova tema bude ono sto je nekad bila.Ovo je strasno o kakvim glupostima se pise u ovoj temi,ok treba narod da se druzi ali jos malo ce recepte ovde da razmenjuju o kolacima i koktelima.Fale samo jos reklame od 14 minuta i da covek pomisli da gleda neki los kanal.
Sad ce opet ovaj filozof da analizira i drzi oce nas za sve ovo gore napisano.
Analizirace mene i moje pisanije a nece da analizira gde je staro clanstvo sa ovog foruma i zasto ih nema vise.
Nece da analizira zasto se ovde o svemu pise sem o internet radio i televiziji.

Sve ovo gore napisano samo zato sto mi je zao da gledam u sta se pretvorio ovaj deo na kajgani gde smo mnogi ostavili dane i mesece i godine.
:facepalm:
Само продолжи да мудруваш,,,,, ако не ти се допаѓаат правилата, не мора доаѓаш..... Мора да има некакви правила,,,, не е решение кога има еден куп пријави, да се затвори темата на две недели........ Кој што сака нека мисли, дека некој ме поткупил за неколку листи))))))))) нема толеранција за ничие несоодветно однесување, навредување, пцуење,........... Многу сакаш да мудруваш гледам,,,, минатиот пат се оравеше на мутав зошто си бил баниран, за некој лајк или ова она,, а не си го цитираше твоето провоцирање дека овде не смее да се пише мас., него само северна мас,,,, дали мислиш дека толку многу си мудар??
 
Член од
9 јануари 2020
Мислења
3
Поени од реакции
0
[QUOTE = "Goran131, pošta: 8837830, član: 88447"]
da li neko treba
Open Bullet 4.1 predator ......
moze!!!!!
[/ QUOTE] mnogi traze bilo kakav skener ako moze konfiguracija za predrator
 

Kajgana Shop

На врв Bottom