Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 март 2018
Мислења
16
Поени од реакции
0
Zdravo svima,

Ima li neko listu sa ex yu kanalima (po mogućstvu sa Nova Sport) ali da traje duže od par dana, sve ovo što sam do sad dobio je jako kratko trajalo...

Pre par meseci mi je pukla lista koja je radila odlično godinu dana

Hvala
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ovo je od onog turcina ?
 
Последно уредено:
Член од
5 декември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
5
[QUOTE = "boki71, gönderi: 8797856, üye: 77886"]
namerno je tako odradjeno da vidimo sa koje strane curi ... ben soruyorum anlık da vidimo ko ce da ga iznese ... nista nije ume tome ......;)
[otomasyon] 1575499155 [/ otomasyon]

u zivotu nijednu listu nisam prodao, niti meni treba, niti beni znamima ...... düşmek istedik ... görmek, karartmak, sota i zna koliko nas..sta im tome kaybetmek .... ..i druga stvar to je radjeno zase nase potrebe i nismo nikoga terali da iznosi van i javno postavlja .....
[/ QUOTE] okkkkk
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
[QUOTE = "boki71, gönderi: 8797856, üye: 77886"]
namerno je tako odradjeno da vidimo sa koje strane curi ... ben soruyorum anlık da vidimo ko ce da ga iznese ... nista nije ume tome ......;)
[otomasyon] 1575499155 [/ otomasyon]

u zivotu nijednu listu nisam prodao, niti meni treba, niti beni znamima ...... düşmek istedik ... görmek, karartmak, sota i zna koliko nas..sta im tome kaybetmek .... ..i druga stvar to je radjeno zase nase potrebe i nismo nikoga terali da iznosi van i javno postavlja .....
[/ QUOTE] okkkkk
e zasto kad je za vase potrebe sad se nalazi u internet-sad nema da se pravimo da nevidimo to.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Mozda bi bilo umjesno i kolegijalno sa nase strane da se pravimo da ne vidimo, nije u pitanju SF nego rad i trud jednog covjeka kojeg niko nije nasao za shodno da bar pita moze li se to objaviti ili ne.
Doduse, ja sam malo stariji pa obicno serem gluposti, slobodno zanemarite ovu moju opasku.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Mozda bi bilo umjesno i kolegijalno sa nase strane da se pravimo da ne vidimo, nije u pitanju SF nego rad i trud jednog covjeka kojeg niko nije nasao za shodno da bar pita moze li se to objaviti ili ne.
Doduse, ja sam malo stariji pa obicno serem gluposti, slobodno zanemarite ovu moju opasku.
Ja sam imao cast sa tim covjekom se preko skype druzit ima vec dugo jako pozitivan cak mi je napravio i skriptu za tvvijet nekad i jos neke stvari. ok ali ocu rec to sta je sad izaslo izgleda po meni da je neko nekom stao tamo na zulj i ovaj pod drugim nickom to izbacio,sva sreca sta je pod kontrolom pa ugasili.
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
i sada ja trebam se spustiti na nivo jednog kretena a sa kim mi se sva komunikacija do sada svodila na daj mi ovo,pomogni mi ovo .kako ide ovo...samo daj,daj,daj....a koji sve ima i sve zna a ja za ove deset godine nevide ni a od njegove aplikacije.......meni to ne pada napamet...toliko od mene...

Ashampoo_Snap_2019.12.05_16h44m04s_002_.png
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Koliko mi je žao sto je taj scener što ja nit sam preuzeo niti mi treba ,toliko je to i dobro, ja sam 10 godina na sf,imam podosta poruka ,nikad nijedan problem ni sa kim i opet nijesam u taj mu ga cuveni VIP.
Ista je stvar skoro na sve forume pa i na one dje sam ja u vip_u, ima finih ljudi sto imaju po par stotina poruka i obični su član,a sa druge strane ima dosta vip_ovaca sa jednim ili nijednim postom,znaci ulaze ono po babine linije,i eto im rezultata...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
i sada ja trebam se spustiti na nivo jednog kretena a sa kim mi se sva komunikacija do sada svodila na daj mi ovo,pomogni mi ovo .kako ide ovo...samo daj,daj,daj....a koji sve ima i sve zna a ja za ove deset godine nevide ni a od njegove aplikacije.......meni to ne pada napamet...toliko od mene...

Прегледај го приврзокот 224339
Daj boki ne seri daj otvori mi nalog da mogu tamo doc do pm pa da vidimo ko je kakav bio i sta je molio ti si meni dao 6 listi i nemoj me vuc za jezik oko tvvijet i ostalog.Otvori nalog moj tamo na sf da mogu uc u poruke ajde ako imate muda uradite to pa cemo vidjet ko je u pravu, a ovako napadat i slikat bez argumenata.Pa da vidimo ko se sve meni zahvaljivao tamo i sta sam u ono doba ljudima tamo dijelio aj molim te otvori mi nalog moj na sf samo da dodem do poruka ajde ako si frajer da budemo ravnopravni ,ali znam da to neces nikad uradit
 

Kajgana Shop

На врв Bottom