Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 април 2019
Мислења
189
Поени од реакции
115
Член од
22 декември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
9
Pozdrav svima! Moze li mi neko pustiti na pm link neke liste gde ima RTL play kanal, zbog vecerasnjeg prenosa KSW-a iz ZG? Hvala!
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
gradjevinci
source:
Hrvatski savez građevinskih inženjera
 

Attachments

  • 285,1 KB Прегледи: 86
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dsuki, hm skim si ti dobar... S onim koji te poštuje, tko ti pomogne i tko ti da, i onda kad on ima isto pošalje tebi.. Jel tako.. Cudno ti da sam dan danas ja dobar s interom.. I bit ću.. Evo gle sad ovo. Ovo je pitanje za tebe.. Ajd pošalji mi ulaz u neki exyu panel i pošalji mi user pass za vivet. S ovim sad ti nesto dokazujem.. Znam da nećeš..
Автоматски споено мислење:

Dobar sam s onim skim popričamo na skajp i o drugim stvarima osim iptv, tko mi pošalje i bitne stvari a da i nepitam. Onda i ja njemu iz poštovanja.. A ne da me ignorira netko i pravi se da nema.. Uopće nije bitno dali nešto već imam ili ima taj drugi... Bitno mi je povjerenje i poštivanje.. Mene inter nikad nije popljuvao a i tebe je uvjek stitio u bio za tebe do ove vase svadje.. Ja to znam.. Još imam njegovu poruku dok trazi da pazi ne njega nego tebe svi podrzimo.. Zar to nije gesta dobrog covjeka.. Neznam mozda sam ja lud, ali tako gledam
Автоматски споено мислење:

I da, koliko god ima danas i koliko god znao.. Ja nezaboravljam tko mi je pomogao dog nisam imao ništa... Jbg takav sam
Dobar sam sa onim koji ne drzi figu u dzebu,koji se ne kune u jedno a radi drugo,koji ne manipolira sa svojim rijecima,koji ne manipolira ljudima da bi dosao do svog cilja,kojima je rijec svetinja i na kraju osoba koja ima karakter i nazadnje nadi mi jednu listu jedan mac da sam objavio ovdje na kajgana eto moj dux o pljuvanju cu zadrzat i odnjet u grob,ziv ti meni 100 godina i imaj ulaze u sve panele.Pricali smo na skype izgleda si zaboravio nesto ali necu se vracat na proslost.
I na zadnje postujem osobu koja kaze u dobro i zlu pa kako nam vreme donese, i ne volim da se neko hvali okolo ako mu sta dam to je izmedu te osobe i mene o tome nitko netreba znat.I nikad nebi dao osobi koja bi me sad javno na sva zvona falila ovdje javno nikad.
Автоматски споено мислење:

Ides na ignor nebitni covjeće... Na svim forumima si dobio ban osim na ovom... Jadniče... Pozz ignor
Nije na iptvpozitivi je i jos kad nakuti toliko koliko ima i kusor postova ide u vip naravno od njega zavisi
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Dobar sam sa onim koji ne drzi figu u dzebu,koji se ne kune u jedno a radi drugo,koji ne manipolira sa svojim rijecima,koji ne manipolira ljudima da bi dosao do svog cilja,kojima je rijec svetinja i na kraju osoba koja ima karakter i nazadnje nadi mi jednu listu jedan mac da sam objavio ovdje na kajgana eto moj dux o pljuvanju cu zadrzat i odnjet u grob,ziv ti meni 100 godina i imaj ulaze u sve panele.Pricali smo na skype izgleda si zaboravio nesto ali necu se vracat na proslost.
I na zadnje postujem osobu koja kaze u dobro i zlu pa kako nam vreme donese, i ne volim da se neko hvali okolo ako mu sta dam to je izmedu te osobe i mene o tome nitko netreba znat.I nikad nebi dao osobi koja bi me sad javno na sva zvona falila ovdje javno nikad.
Автоматски споено мислење:


Nije na iptvpozitivi je i jos kad nakuti toliko koliko ima i kusor postova ide u vip naravno od njega zavisi
Znas sta sam ti pisao u pm. kad si tek otvorio forum, kad sam iznosio cinjenice i prave vrednosti stanja stvari dobijao sam ban, i ako sam nema veze, svako snosi posledice i odgovornost za sebe, uvek sam se borio i boricu se za pravdu pa makar dobijao ban uvek ali necu cutati... Ima ljudi koji ce pomoci u svakom trenutku kad god im se obratim a koji se ne eksponiraju javno, njima kapa do poda... Ovima koji imaju sve i kurce se zelim da im hop-cup i takvi slicni njemu sto pre sve pogase ako je moguće...
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Nikad vise IPTV grupa po FB-u. Nikad vise mac-ova i listi na njima samo me interesuje koliko ce to dugo zivjeti posto se i gase istom brzinom, razlog dobro poznat...-:D. Ne dotice me to ni sekunde samo ce biti jos vise moljakanja, trazenja, davanja i unistavanja. Srecom ima dosta stranih panela koji nisu osvanuli na netu, manje poznatih a rade solidno i dok je njih bicu zadovoljan a sve to zahvalom pojedinih clanova kajgane na smjernicama. Nego drustvo, uzivajte, druzite se i vodite svoju brigu. Koga vise interesuje ko je kome dao nesto ili uzeo ali je komicno sjediti pored ekrana uz przeni kikiriki i hladno pivo, citajuci komentare koje ni jedan reziser ne bi napisao. Bravo od mene za mnoge nasmijane dane i noci...Zivi bili 100 god. i naprdivali jos vise...:-D
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Dobar sam sa onim koji ne drzi figu u dzebu,koji se ne kune u jedno a radi drugo,koji ne manipolira sa svojim rijecima,koji ne manipolira ljudima da bi dosao do svog cilja,kojima je rijec svetinja i na kraju osoba koja ima karakter i nazadnje nadi mi jednu listu jedan mac da sam objavio ovdje na kajgana eto moj dux o pljuvanju cu zadrzat i odnjet u grob,ziv ti meni 100 godina i imaj ulaze u sve panele.Pricali smo na skype izgleda si zaboravio nesto ali necu se vracat na proslost.
I na zadnje postujem osobu koja kaze u dobro i zlu pa kako nam vreme donese, i ne volim da se neko hvali okolo ako mu sta dam to je izmedu te osobe i mene o tome nitko netreba znat.I nikad nebi dao osobi koja bi me sad javno na sva zvona falila ovdje javno nikad.
Автоматски споено мислење:


Nije na iptvpozitivi je i jos kad nakuti toliko koliko ima i kusor postova ide u vip naravno od njega zavisi
Ako sakas trojanski konj u VIP zona ?
Ubavo napisa dodeka ima polupismeni taka ce uspeva
 

Kajgana Shop

На врв Bottom