Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Nije tesko ubaciti listu. meni treba jedna minuta da ubacim u Smart IPTv. Ljudi uvijek trebaju biti zahvalni. Jedino malo ljude nervira kad pocne lista da trza. Pozdrav.
Te koje nervira kada pocne da im trza nesto sto su dobili na poklon, neka se fino pretplate negdje ubuduce.....ovdje je sve volonterski i na dobrovoljnoj bazi ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Kome treba stream beIN SPORTS HD 1 CANLI (FHD) kanala sa ne objavljenog servera ?!
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
ne samo to nego Boze hiljade listi neke rade dan neke mjesec neke 5 mjeseci i onda taj
koji vam je dijelio liste bude napadnut ovdje pljuvan neznam sta vec ,i svi sutite ko pi..
a cim se spomene dajem listu svi isplivate neznam otkuda ,liste nisu problem zato sad liste dajem odredjenom krugu ljudi
Прегледај го приврзокот 221351
i bolja je svaka sotina slika sa vidljivim serverom na njoj nego ova naprdjivanja ovdje ,covjek bar dijeli na pm
upravo tako, bila su nekad vremena kada smo bili presretni da pogledamo bar neku tekmu u odredjeno vrijeme i kad trzne dva puta u minuti nije nam smetalo a sada je to Boze sacuvaj, kakvo si mi smece uvalio, fuj sram te bilo ;)
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Корисник сум на IPTV имам едно прашање да ми помогне некој ако знае.. Во моментот ја користам апликацијата SMARTIPTV и неможам да најдам во опции каде може да ја снимам програмата во случајот со мене на хард диск. Има ли некоја друга апликација што може да се снима програмата или ?
 
Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
Sigurno da ima ali one koje sam ja probao po slucajnom uzorku su bas lose. Inace imam placenu listu koja je dobro radila ali je u prekidu vec 15 dana zbog tehnickih problema.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
upravo tako, bila su nekad vremena kada smo bili presretni da pogledamo bar neku tekmu u odredjeno vrijeme i kad trzne dva puta u minuti nije nam smetalo a sada je to Boze sacuvaj, kakvo si mi smece uvalio, fuj sram te bilo ;)
Ne tako davno covjeku posaljem tu famoznu art listu (ali mu ne kazem da je art) i nakon 30-ak minuta stize "zahvala" u stilu: "Najgora koju ja imam je duplo bolja od ove sto si mi poslao. :)
Ocito stvar ukusa jbg.
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
100 ljudi-100 cudi...100 zena-200 sisa...:) Ne mozes udovoljiti svakome. Ima jedna uzrecica: Rdjavom k...u svaka dlaka smeta pa tako i pojedincima. Brate moj mili, ako ti ne odgovara lista, ocekivao si nesto mnogo bolje, da ti kunici iskacu na kraj ekrana smjeskajuci se i namigivaju onda vratis se na pocetak teme i polako citas, ne kontas nesto onda jos jednom procitas pa sve do kraja i naucices kako da nadjes za sebe mnoge liste. Bez truda nema ni trudnoce tj. dobitka...:) Ovo postaje zamor citati ko je sta kome uvalio i koliko malo traje...Na zrak ljudi i disite punim plucima...:-D
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Unazad zadnjih par dana kako ovdje tako i na SF sve liste koje sam do sad poslao ljudima razlicitih servera sa exyu kanalima u listama do sad mi niko nije poslao Pm lista ne valja.. losa... trza i slicno... imaju odredjeni serveri recimo sad skinem listu probam sve sjajno i bajno sa rok trajanja npr do 06.2020 i sta? Iduci Dan dotican salje Pm lista ne radi.... isprobam ponovo listu stvarno ne radi.... desavalo se u jednom danu da sam na 2-3 clana poslao listu sa istog servera i nasao zamjenu poslao liste drugog servera a predhodni izbjegavam u buducnosti i mislim al nisam siguran morao bi da pogledam kod doticnih da je bila portalgen lista.......

Prije otprilike 30-tak godina kupio sam satelitsku kostala 1400 Maraka i tad u to vrijeme morao nac Rts Srb preko satelita koji je bio emitiran samo u vrememu od 18h do 00h znaci samo 6 sati.... takva su bila vremena kako vrijeme odmice dolazili su novi exyu slobodni kanali preko satelita...

Prije malo jace od 20g kupio Resiver pejcovan Nokia D-Box 1 - 9200-9500 onomad skidao kodove sa neta 6in1 i tom slicno kupio pisac kupio npr FUN kartice i sa odredjenim programima stavljao na kartice

20191103_202113.jpg

dok i to nije puklo sa samim promijenama sistema kodiranja sve jadan po jedan vremenski ali.... gledalo se onomad i njemacka Premiere a broj instaliranih antena i sve vezano za satelit ne znam broja koliko sam ih uradio itd...

Kad je to puklo nije mi se vise dalo trcati za tim iznova.... usao u ove vode prije nekih 10g tamo vamo gledao pune 4g Leptop/ Tv bio sretan da sam imao Pink za suprugu zna @saskon o cem pricam e onda mi dosadilo ta vrsta gledanja preko leptopa i liste za Vlc i kupio sebi Total Tv i do Dan danas njegov sam korisnik .........

Pozdrav
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
165
Поени од реакции
223
Unazad zadnjih par dana kako ovdje tako i na SF sve liste koje sam do sad poslao ljudima razlicitih servera sa exyu kanalima u listama do sad mi niko nije poslao Pm lista ne valja.. losa... trza i slicno... imaju odredjeni serveri recimo sad skinem listu probam sve sjajno i bajno sa rok trajanja npr do 06.2020 i sta? Iduci Dan dotican salje Pm lista ne radi.... isprobam ponovo listu stvarno ne radi.... desavalo se u jednom danu da sam na 2-3 clana poslao listu sa istog servera i nasao zamjenu poslao liste drugog servera a predhodni izbjegavam u buducnosti i mislim al nisam siguran morao bi da pogledam kod doticnih da je bila portalgen lista.......

Prije otprilike 30-tak godina kupio sam satelitsku kostala 1400 Maraka i tad u to vrijeme morao nac Rts Srb preko satelita koji je bio emitiran samo u vrememu od 18h do 00h znaci samo 6 sati.... takva su bila vremena kako vrijeme odmice dolazili su novi exyu slobodni kanali preko satelita...

Prije malo jace od 20g kupio Resiver pejcovan Nokia D-Box 1 - 9200-9500 onomad skidao kodove sa neta 6in1 i tom slicno kupio pisac kupio npr FUN kartice i sa odredjenim programima stavljao na kartice

Прегледај го приврзокот 221380

dok i to nije puklo sa samim promijenama sistema kodiranja sve jadan po jedan vremenski ali.... gledalo se onomad i njemacka Premiere a broj instaliranih antena i sve vezano za satelit ne znam broja koliko sam ih uradio itd...

Kad je to puklo nije mi se vise dalo trcati za tim iznova.... usao u ove vode prije nekih 10g tamo vamo gledao pune 4g Leptop/ Tv bio sretan da sam imao Pink za suprugu zna @saskon o cem pricam e onda mi dosadilo ta vrsta gledanja preko leptopa i liste za Vlc i kupio sebi Total Tv i do Dan danas njegov sam korisnik .........

Pozdrav
ajme majko mila,necu te vise napadat nikad ,jadan ti ,pa ti si za zalit i to jako, nisi ti kriv ,drz se!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom