Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
31 март 2018
Мислења
48
Поени од реакции
65
Momci su makar pomogli ljudima i naucili ih kako sami da nadzu listu, a sta si ti radio djelis ljudima na pm da bih se kurcio ovdje IMAS PM. Zasto ti nisi pokazao nekome kako da se nadze lista vec samo te ljudi ovdje prozivaju da ih iskoristavas i da krades liste koje ti posalju na pm. Ohrdana starudijo nemozes ti sa 50 godina da budes haker ti si jos na abakusu.
Zoki je kralj
Možete samo da mu budete ljubomorni

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
svi smo mi kraljevi i radujemo se na svako novo znanje sto naucimo misleci da ostali to znanje neznaju a najvise smo kraljevi kad upadnemo u neki panel onako na sreca
svaki novi poduhvat koi naucimo nas raduje bilo da se i naobicnije liste ili komplicirane
a najvise se radujemo posto se sve okrece u krug valjda niste primetili
sve iste pa iste ip adrese panele skeniramo od kad smo u ovo hobi
pokusajte sami da sebi neka ip adresa iz cista pameti namestite u skener
bolje rezultate dace nego sve jedno pajedno traziti skenirati

nemam nista protiv nikoga da se razumemo delite stavljate sta znate radite
al se sami medju sebe nemojte svadjati radi nepotrebne stvari
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
53
Поени од реакции
21
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Stvarno, ko je ovde lud a ko zbunjen? Malopre hvalite hopcupa, sad ga kudite, omalovazavate ljude, ne hvalite se uopste, mislimmmmm ...... :confused:
Opusteno, predstava za sire narodne mase, vidiš kako hvalisu jedni druge do pre par meseci pljuvaciba. A sto je najgore, i takvi nadju neke "idolpoklonike" , "hop cup kraljina, car" isto i za druge, ljudi bi dupe prodali za listu, sve uvlakaci. Ne znam samo sto to ne rade na svom forumu, nestalo donacija mozda. Kad sam video da i tamo prave podele, vip ovo, vip ono, sve sto im smetalo na SF, odmah sam napustio forum. Steta sto drugi nemaju malo dostojanstva.

No, na kraju krajeva, nista lose ne mislim ni o kome, sve je ovo odraz nedostatka paznje u stvarnom zivotu. Nek rade sta hoce. Obraz ti ostaje doveka, znam sve sta je svako za svakog pricao, mislio a sad svi jedni drugima lizu bulje.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Najsigurnije resenje za pretplatnike je total tv sa orginal ili pecovanom karticom.Pritom da svoj resiver nikako ne povezu na net jer se mogu podaci iz kartica ucitati.
Pojedinci koji i nisu nesto pametni su reprezentovali kako se i paneli otkrivaju.
A sta mislite tek sta pravi znalci znaju koji nemaju vremena za gluposti i rasprave po forumima.
 
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
Член од
12 декември 2018
Мислења
172
Поени од реакции
254
Ajde kome je on kralj hahahh nemoj me nasmijavat ja barem najbolje od sviju znam njegove mogucnosti ahahahah jojjjj koje sranje.Nemoj da ti ja ovdje 20 ljudi nabrojim koji su experti za iptv i ne hvalise se ni jedan ovdje nikad.Ajde crow i onaj iz Istre su bili izuzeci ovdje ostalo copi paste ili dileri.Sve sami hvalisavci izozev ako sam uspio nabrojit 5 koji su sami nesto napravili,govorim o onima koji seraju po ovoj temi.Ljubomoran jedino mogu bit na boga sta mu nije bio blizu kad se dijelila pamet.Kajgana je iedini forum gdje na prste jedne ruke mogu nabrojit te doticne osube ljece svoje frustracije obiteljske na jedan specifican nacin
Po tvom pisanju bi se dalo zakljuciti da si gnjida od covjeka
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.834
Opusteno, predstava za sire narodne mase, vidiš kako hvalisu jedni druge do pre par meseci pljuvaciba. A sto je najgore, i takvi nadju neke "idolpoklonike" , "hop cup kraljina, car" isto i za druge, ljudi bi dupe prodali za listu, sve uvlakaci. Ne znam samo sto to ne rade na svom forumu, nestalo donacija mozda. Kad sam video da i tamo prave podele, vip ovo, vip ono, sve sto im smetalo na SF, odmah sam napustio forum. Steta sto drugi nemaju malo dostojanstva.

No, na kraju krajeva, nista lose ne mislim ni o kome, sve je ovo odraz nedostatka paznje u stvarnom zivotu. Nek rade sta hoce. Obraz ti ostaje doveka, znam sve sta je svako za svakog pricao, mislio a sad svi jedni drugima lizu bulje.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Panta rei ,nemo daTebe bole patka, za široke narodne mase
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
361
Поени од реакции
223
Real Url: bitkananeretvi.dyndns.org:8000 Status: Active Created: 12-03-16 18:23:20 Expires: null Active Connections: 24 Maximum Connections: 100 Formats: "m3u8","ts"

Real Url: ksportiptv.com:1557 Status: Active Created: 17-07-19 11:05:06 Expires: null Active Connections: 1 Maximum Connections: 10 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: zdravahrana.dyndns.tv:8000 Status: Active Created: 26-09-18 22:44:46 Expires: null Active Connections: 3 Maximum Connections: 15 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: two-brothers.dyndns.tv:8000 Status: Active Created: 22-07-19 19:25:01 Expires: null Active Connections: 7 Maximum Connections: 15 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: mypanel.tv:8080 Status: Active Created: 01-01-70 00:00:00 Expires: null Active Connections: 158 Maximum Connections: 1000 Formats: "ts"



sad samo nadjite user i pass i uziwajte

pozdrav
Автоматски споено мислење:

Real Url: d-box-iptv.navarrotv.com:8000 Status: Active Created: 01-01-70 00:00:00 Expires: Null Active Connections: 25 Maximum Connections: 50 Formats: "ts"

Real Url: d-box-iptv.navarrotv.com:8000 Status: Active Created: 01-01-70 00:00:00 Expires: Null Active Connections: 556 Maximum Connections: 1000 Formats: "ts"

Real Url: d-box-iptv.navarrotv.com:8000 Status:Active Created: 01-01-70 00:00:00 Expires: Null Active Connections: 228 Maximum Connections: 1000 Formats: "ts"
 
Последно уредено:
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Ajde kome je on kralj hahahh nemoj me nasmijavat ja barem najbolje od sviju znam njegove mogucnosti ahahahah jojjjj koje sranje.Nemoj da ti ja ovdje 20 ljudi nabrojim koji su experti za iptv i ne hvalise se ni jedan ovdje nikad.Ajde crow i onaj iz Istre su bili izuzeci ovdje ostalo copi paste ili dileri.Sve sami hvalisavci izozev ako sam uspio nabrojit 5 koji su sami nesto napravili,govorim o onima koji seraju po ovoj temi.Ljubomoran jedino mogu bit na boga sta mu nije bio blizu kad se dijelila pamet.Kajgana je iedini forum gdje na prste jedne ruke mogu nabrojit te doticne osube ljece svoje frustracije obiteljske na jedan specifican nacin
Nesviraj kur.. zivotati ti si otišo u kur.. puko si skroz.Čuvaj se tvog traktora povećaj dozu Magnezija i uzivaj u zivitu matori nije ti mesto ovde .Ti si zajebo vampira ,a nije samo vampira nego ima ih još .Znaš i ti sam ukrao si vampirovu skriptu.A hvališ se ovde po forumu da si neki znalac a nemaš blage veze o iptv ,A sad se grebeš kod tvojih Admina za alate eto toliko vrediš i znaš o Iptv.Ostani na tvom forumu i prodaj tvojim članovima muda za bubrege i nese.. ovde na Kajgani



:oeoeoe: :oeoeoe:

:oeoeoe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom