Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
pa volijo bi znati koji tacno 80% je nasi kanala...
Pa npr fox bisnis i fox premium... Ako zeliš detaljno onda mali pričekaj, nisam trenutno u mogučnosti sve pregledati
Автоматски споено мислење:

Ni kino tv neradi ti
Автоматски споено мислење:

Ko god zeli da nastavi sa v2 neka se javi mi smo vec u zavrsnoj fazi sa v2.
Super i ja navijam za v2... Vjeravao ili ne.. Liste ce radit kvalitetnije.. Meni drago sto bolju zastitu imali, tako moja mala ali jaka ekipa i ja gledamo kvalitetnije.. Jebes server iz kojeg svako moze izvući liste.. Tako da cestitam i radujem se V2
Автоматски споено мислење:

A dali će tvoje ili nećije druge liste gledati i širi krug to ovisi o tebi.. Trebas biti covjek i ok... A ne ko ovaj vlasnik bitke..
 
Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
dux na primer 1connect je na v1 odavno i ja nisam uspeo da je izvučem baš, tj nijednu listu.... kao ni reddevil....:toe:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
pa volijo bi znati koji tacno 80% je nasi kanala...
Nerade ti C G kanali,imas ih 6 na listi svi su off. Izgleda da spadaju u tih 20%
Mada od mene si miran sto se tice listi sa 1 konekciom,ja te ne gledam.

Envoyé de mon SM-A405FN en utilisant Tapatalk
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Prelistavam forum i primecujem da se slabo sta objasnjava i pomaze, vecinom se ljudi hvale i medjusobno vredjaju, ne znam zasto je to tako? I kada neko nesto pita, ismevaju ga, a oni kao gledaju samo ovo, imaju ono ... pf ... :(
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
A dali će tvoje ili nećije druge liste gledati i širi krug to ovisi o tebi.. Trebas biti covjek i ok... A ne ko ovaj vlasnik bitke..
[/QUOTE]
znaš da je on jedini nekoliko puta davao po mjesec gratis svakom ko mu se javio
 
Член од
6 ноември 2017
Мислења
38
Поени од реакции
19
A dali će tvoje ili nećije druge liste gledati i širi krug to ovisi o tebi.. Trebas biti covjek i ok... A ne ko ovaj vlasnik bitke..
Nikad necu shvatiti ovakve ljude.
Sta ako ti covjek neda listu gratis odmah ces njegove liste djeliti okolo , haha kako jadno
Ne poznam covjeka, ali on moze biti bolji covjek od tebe dao tebi listu ili ne
 

Kajgana Shop

На врв Bottom