Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Necu vise drug.Ovo je neki vid podvlacenje crte.Sve sto sam hteo kazati i sve sto sam mislio o svim stanjima na forumu da je sadrzano u tom mom tekstu.
Izvini jos jednom, licno tebi i svim ostalima.
Nema potrebe od izvinjenje ali ovakve riječi mislim da su suvšne za komentar....Evo ja često posetim i pišem u temu za ezoterija, religija......ali ovakvih "nešta" nikad nisam sreo....Nek ti služi na čast ...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
70
Поени од реакции
49
Ma sta spamujes toliko @laxi vec 5 strane nista drugo King. Pa jel stvarno nema nijednog moderatora ili Admina na tom forumu.Pa to vise ne lici na forum,ako trebate pomoc u Administraciji kontaktirajte me da malo ocistim taj cirkus ovdje.
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Ma sta spamujes toliko @laxi vec 5 strane nista drugo King. Pa jel stvarno nema nijednog moderatora ili Admina na tom forumu.Pa to vise ne lici na forum,ako trebate pomoc u Administraciji kontaktirajte me da malo ocistim taj cirkus ovdje.
Sto te boli patka sta on radi.Gledaj svoja posla i ne komentarisi bez pitanja.
 
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
Dimce,hvala za tekst.I podsjecanje u kakvom svijetu zivimo.Iskreno mi je zao sto sam nasjeo na provokaciju,i upustio se u potpuno nepotrebnu raspravu sa osobom nedostojnom i jedne jedine rijeci.
Gasans,druze moj.Sta bi nas Garry rekao na sve ovo?Mozda bi samo zapjevao;
"Nikad niikad...."
Pozdrav svim pristojnim,dobronamjernim forumasima.A njih je,kako god okrenes,ogromna vecina.
O kakvom dostojanstvu ti pricas takvi kao ti samo gledaju sve mukte
A sto mislis da si dostojan necega a drugi nisu pa nemas pojma ko sam ja i bolje ti je sto neznas
Ovde treba pisat kao sto pise sabit iz tarcina bolje bi razumjeli
Lp
Vise ne komentarisem ove dzabaležatore kad doniraju 1 euro kazu da ih je neko pokrao a lijepo im na forumu
Lp
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Razmisljam samo da promjenim lozinku hahahaha,samo da emaai nadem
Автоматски споено мислење:

@VAMPIR ja brisali smo sve koji su to zaslužili na ovaj ili onaj naćin....
ja sam npr obrisan sa SF jer nisam stavio navodnike......
Na Pozitive jer sam bio sumnjiv iz VIPA itd.
I jedni i drugi imju pravo njihov je forum i ljudi biraju članove kao i mi na svenaše.
Evo ja javno pozdravljam sve Admine koji su me obrisali sa svih foruma i zahvaljujem im se pošto sam gubio vrijeme na istima.
Razlog mog brisanja članova su klasićni: copy paste liste sa drugih foruma---pa opomena ---ništa --- onda ban
....iznošenje listi iz VIPA. i slični razlozi.
Sad koji ima veći teško da ćemo saznati ali znam da u našem vipu sigurno ne fali ništa.
Ove induvidue koji javno vrijeđaju mog kolegu i prijatelja ne vrijedi spominjati jer isti govori o sebi i o tome kako rezonira na osnovu insinuacija.
Na iptv pozitive se promjenila administracija svi koji su izbrisani nek mi se jave bice ponovo ubaceni ,znam ko vas je brisao ali necu javno ti vise nisu u administraciji foruma pozdrav od mene
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Pa jel tebe neko pito da komentiras? Sve bi ja to po kratkom postupku za takve bolesnike....hladjenje da se opameti!
Inter is the KING
Автоматски споено мислење:

Ajde smaraš :drk:- sve sami kraljevi :kuracc:. Ponašate se kao deca :backa:. Uozbiljite se i ne izlazite van teme .Stvarno mi nije jasno - ima li neko od moderatora da pročisti ovu temu ili je zatvori za stalno.
Inter is the KING
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
:kuracc:[QUOTE="Extreme007, post:
[/QUOTE]
Inter is the KING
Автоматски споено мислење:

Extreme007 vajdu ga loma munemaj piglu:kuracc:.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom