Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
jbg nevaljam opet sta reci svaki dan dajem liste i gle cuda ljudima rade gledaju zar to nije cilj ,a tu nema trgovine nevrti se nikakva razmjena dobara ,niti love sve na dobrovoljnoj bazi
pa naravno da ce reci hvala to je stvar kulture nece reci odjebi a dobije listu stvar logike
U današno vrijeme da ne možeš sam da si pronađeš lista je VRLO, VRLO, sumljivo...ali ti si kralj ne razumeš, nas - obične smrtnike...
 
Последно уредено:
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
godine lete i nista se nemjenja sve isto,mjesto da se svi zajedno stidimo ,krademo placene liste sto neki jadnik placa mjesecno 10 ili 12 eura i jos ko ljuti haha jbt koje licimjere,i onda jos tjeramo ljude da postavljajiu da ko fol budu zasluzni od obicnih dobrih ljudi napravimo lopove gore od nas ,kod nas tamo na onom forumcicu netreba uopste da se postavlja sve pod dobrom voljom jedino je vazno da se bude ok .slobodno se moze reklamirati bilo koji forum.Pocevsi od najstarijeg sf htjeli mi nehtjeli n1 ,kajgana za dusu n2 svi dodjemo ovdje da istresemo ono sta nas tistii n3 zna se best company gdje vam admin nikad nece doci i reci pun mi vas je k...
i tako voli vas vas kralj international hehe
a zbog respekta prema ovom forumu ovdje dajem liste u mogucnostima

Прегледај го приврзокот 215780
Ugledao bi se na ove gore momke ,a ne se stalno bahatis.International da nikako shvatis da si niko i nista.Godinama ti daju sve na tacnu od alata preko listi pa je lako glumit kralja sa tudim znanjem.Mnogi su te prokuzili i odkantali, a odkantat ce te kad tad i ova manjina sta te jos stiti.Kad sam ja dsukiju slao alate vec si mi se ulizivao na pm,ajde bezi covjece.Jedino ti mogu priznat da znas sa ljudima manipolirat tu si stvarno kralj, ali znanje tvoje je cista nula
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ugledao bi se na ove gore momke ,a ne se stalno bahatis.International da nikako shvatis da si niko i nista.Godinama ti daju sve na tacnu od alata preko listi pa je lako glumit kralja sa tudim znanjem.Mnogi su te prokuzili i odkantali, a odkantat ce te kad tad i ova manjina sta te jos stiti.Kad sam ja dsukiju slao alate vec si mi se ulizivao na pm,ajde bezi covjece.Jedino ti mogu priznat da znas sa ljudima manipolirat tu si stvarno kralj, ali znanje tvoje je cista nula
svaka cast,najbolji post na kajgani
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Ugledao bi se na ove gore momke ,a ne se stalno bahatis.International da nikako shvatis da si niko i nista.Godinama ti daju sve na tacnu od alata preko listi pa je lako glumit kralja sa tudim znanjem.Mnogi su te prokuzili i odkantali, a odkantat ce te kad tad i ova manjina sta te jos stiti.Kad sam ja dsukiju slao alate vec si mi se ulizivao na pm,ajde bezi covjece.Jedino ti mogu priznat da znas sa ljudima manipolirat tu si stvarno kralj, ali znanje tvoje je cista nula
koje alate mi smo to imali jos 2016
Автоматски споено мислење:

prvi mac za zdravu poslat jos 15 za sve servere
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
alate koje su imali tzv kraljevi nijedan od tih kraljeva nije napravio nego su dobili od nekog naivnog znalca i jedan klik i scripta pokupi usere i pravite se face.Vase znanje je samo kliknuti i upisati ime servera
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
ideje jb alate alati budu i prodju ne rece kako ide prodaja rece 50 eura scripta i tako nesto ,to onaj za token sto si drpio sa sf pa ga zatvoirili
Skontaj se malo pises nista te ne razumijem.Lupetas bez argumenata i dokaza.Vidi znamo se odavno i nemoj barem meni lupetat te fore,lupetao si mi dosta i znam da nemas pojima o nicemu tebe su stvorili oni koji su ti slali liste na dnevnoj bazi pa od alata.Pa si ti onda dijelio ljudima i sebi prepisivao zasluge, a u biti si posrednik u toj prici.Steta da se niko ne javlja od ovih sta su te godinama dijelili,ali sam sto postu uvjeren da si im mnogo toga unistio.Sta se tice alata hoces da ti slikam ima navale a i moram da zaradim za ovaj sta rusi token vec je dostupan.Za razliku od tebe ja se znam sam snaci ne trcim za svakim i molim ko ti.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Skontaj se malo pises nista te ne razumijem.Lupetas bez argumenata i dokaza.Vidi znamo se odavno i nemoj barem meni lupetat te fore,lupetao si mi dosta i znam da nemas pojima o nicemu tebe su stvorili oni koji su ti slali liste na dnevnoj bazi pa od alata.Pa si ti onda dijelio ljudima i sebi prepisivao zasluge, a u biti si posrednik u toj prici.Steta da se niko ne javlja od ovih sta su te godinama dijelili,ali sam sto postu uvjeren da si im mnogo toga unistio.Sta se tice alata hoces da ti slikam ima navale a i moram da zaradim za ovaj sta rusi token vec je dostupan.Za razliku od tebe ja se znam sam snaci ne trcim za svakim i molim ko ti.
potvrdjujem,KRALJ me molio na pp da mu dam admin login za jedan server,kao i on ce meni za neki drugi,i tako nastaviti saradnju,poslije dobijenog admin logina za server KRALJ je nestao a server se za par dana ugasio
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Skontaj se malo pises nista te ne razumijem.Lupetas bez argumenata i dokaza.Vidi znamo se odavno i nemoj barem meni lupetat te fore,lupetao si mi dosta i znam da nemas pojima o nicemu tebe su stvorili oni koji su ti slali liste na dnevnoj bazi pa od alata.Pa si ti onda dijelio ljudima i sebi prepisivao zasluge, a u biti si posrednik u toj prici.Steta da se niko ne javlja od ovih sta su te godinama dijelili,ali sam sto postu uvjeren da si im mnogo toga unistio.Sta se tice alata hoces da ti slikam ima navale a i moram da zaradim za ovaj sta rusi token vec je dostupan.Za razliku od tebe ja se znam sam snaci ne trcim za svakim i molim ko ti.
hahahahah jbt kad na tome moras da zaradjujes nije ti lako ides na ignore pa laprdaj do zore
josd 5 macova na raspolaganju
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Ja mogu da stvorim ovdje pet Internationala da im dam sve na tacu i oni salju liste,mogu se i prozvat i kraljevima .Nece bit razlike izmedu njih i tebe ,evo slikovito da raja razumije sta si ti, stvorena masina za dijeljenje listi to si ti, a znanje ti nula, nula Interu nemas pojima.Uspio si dosta i uprskat na kajgani listi kad te fobija ulovila svako malo.Ali svakim danom ti si manje vrijedan, a i kako kazem prokuzili te ovi sta se razumiju da im sve dajes okolo jer treba svaog drzat na oku, a treba mu i davat,ali Interu dijelis tude, tude znanje za svoje ciljeve.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom