Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
hahaha uživam na ovom forumu ,više ne treba ni crow da ga malo zatalasa,:sekcza::pov::uzi::yid::zloo::pusigo:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
hahaha uživam na ovom forumu ,više ne treba ni crow da ga malo zatalasa,:sekcza::pov::uzi::yid::zloo::pusigo:
Nazalost, ovo je postalo sve samo ne uzivancija. :(
Pravilima SVIH foruma je izricito zabranjeno vrijedjanje drugih clanova po bilo kom osnovu, nema veze ko si i sta si. Zamolio sam moderatora da me makne od ovuda, nema ovo vise smisla, jbg.:(
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Прегледај го приврзокот 215372
Автоматски споено мислење:


To je vas postovani kolega
To sto te pcuel posle ovoa "Ni vlastitog oca bise ne poznas! " znaci u efekt na bes.Koj ne bi taka reagiral.
A sto te narekol nacionalisticka svinja mu davam za pravo.
Posle onakvite postovi kade sto gi ispluka i navredi site clenovi od exyu prostori nacionalno imas uste lice da visis na forumot i od istite baras listi
Retardiran ako ne ti se svidja forumot facaj patot imas dovolno drugi forumi.
Marko Cepenkov ubavo ja zapocna rabotava samo vide so kakvi psihopati ima rabota i se otkazal po se izgleda.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
To sto te pcuel posle ovoa "Ni vlastitog oca bise ne poznas! " znaci u efekt na bes.Koj ne bi taka reagiral.
A sto te narekol nacionalisticka svinja mu davam za pravo.
Posle onakvite postovi kade sto gi ispluka i navredi site clenovi od exyu prostori nacionalno imas uste lice da visis na forumot i od istite baras listi
Retardiran ako ne ti se svidja forumot facaj patot imas dovolno drugi forumi.
Marko Cepenkov ubavo ja zapocna rabotava samo vide so kakvi psihopati ima rabota i se otkazal po se izgleda.
Mogo jos vise da mu se uvuces u supak, viri ti glava, Retardu smrdljivi
Автоматски споено мислење:

IDEMO U CETVRTU RUNDU TU JE KNOCK DOWN :)
Komsije su na aparatima, nevole kad neko ima veze sa Hrvatima a uspjesan je, to ih boli vise nego Srestvo za bekstvo
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Ovo na sve liči samo na ono što bi trebalo ne. Prije par dana se vodila diskusija (ma da je diskusija pa ok nego je krajnji primitivizam) o Titu, ustašama i ostalim avetima prošlosti. Tad je trebala administracija sasjeći u korjenu takve priče. Ljudi ako vam je lepše na nekom drugom forumu idite tamo, ostavite ove ljude na miru. To stalno pozivanje negdje drugdje i reklamiranje je poprilično bijedno. Ovde sam par godina i nikad ne napišem gdje sam neki VIP a kamoli da reklamiram. Tamo negdje gdje sam ja VIP ima 50-60 ljudi svih nacionalnosti i ovakve diskusije nikad nisu vođene i neće biti. Svima želim ugodno popodne.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Nazalost, ovo je postalo sve samo ne uzivancija. :(
Pravilima SVIH foruma je izricito zabranjeno vrijedjanje drugih clanova po bilo kom osnovu, nema veze ko si i sta si. Zamolio sam moderatora da me makne od ovuda, nema ovo vise smisla, jbg.:(
Ovo na sve liči samo na ono što bi trebalo ne. Prije par dana se vodila diskusija (ma da je diskusija pa ok nego je krajnji primitivizam) o Titu, ustašama i ostalim avetima prošlosti. Tad je trebala administracija sasjeći u korjenu takve priče. Ljudi ako vam je lepše na nekom drugom forumu idite tamo, ostavite ove ljude na miru. To stalno pozivanje negdje drugdje i reklamiranje je poprilično bijedno. Ovde sam par godina i nikad ne napišem gdje sam neki VIP a kamoli da reklamiram. Tamo negdje gdje sam ja VIP ima 50-60 ljudi svih nacionalnosti i ovakve diskusije nikad nisu vođene i neće biti. Svima želim ugodno popodne.
kakve veze ima reklamiranje sa svom ovom pricom ,ako reklamiram i sa podijeljenih ,na hiljade listi ovdje valjda imam pravo na to , a sta je sa oni svjetlecim flashing serbian forum,tad nisi reagirao kad su tvoji moderatori postavlaji ovdje zar to nisu dupli standardi i koliko znam Tito nije bi nacionalista nego se borio za bratstvo i jedinstvo kad je igrala juga tad smo svi navijali za nju ulice su bile prazne ili si to zaboravio ,kad je pocela ruzna prica onjemu samo sam reagirao i sto to uvlacis u ovu pricu
smrt fasizmu sloboda narodu
 
Последно уредено:
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Koliko zla pakosti i mrznje u ljudima al zato ja kazem svatko zna svoje...da je drugacije tj kao nekada nebi valjalo.... AMEN
 

Kajgana Shop

На врв Bottom