Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Ne razumem sta je u tome lose!?ako navijam za Dominica jer on je moj komsija u Austriju i znam ga davno
Ili moram i ja navijat za koga i ti navijas?E moji jadni balkanci nikad dosta pameti....Ako sam ja konj...onda si ti komunalni konj....
idi na autrijske forume pa tamo slavi,logika ti je na nivou pracovjeka ,i ako si htjeo nesto napisati za mene ok ali sam si se izdao ,to jadni balkanci sve je jasno ,dalja rasprava nije potrebna
 
Член од
31 декември 2018
Мислења
145
Поени од реакции
321
Zokiniko Hvala mnogo druze na svemu :cuc:

Naravno i ostalim ljudima sa ovog foruma hvala.
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
13
Поени од реакции
0
Pozdrav
Sad sam citao na netu da je Samsung ukinuo smart iptv, jeli to neka patka ili je istina?
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Ne razumem sta je u tome lose!?ako navijam za Dominica jer on je moj komsija u Austriju i znam ga davno
Ili moram i ja navijat za koga i ti navijas?E moji jadni balkanci nikad dosta pameti....Ako sam ja konj...onda si ti komunalni konj....
Pa niko ti ne brani da navijas za Tima,ali cestitkama za njegovu pobedu nije ovde mesto!Uostalom,ako ti je komsija cestitaj mu licno!I da ti kazem nesto:Ruzno je stideti se svog porekla i vredjati Balkance!To samo govori o tebi i tvojim karakternim osobinama!Jadan si ti jer si samo "Balkanac" a to ne shvatas!
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Последно уредено:
Член од
26 јули 2018
Мислења
7
Поени од реакции
4
Ne razumem sta je u tome lose!?ako navijam za Dominica jer on je moj komsija u Austriju i znam ga davno
Ili moram i ja navijat za koga i ti navijas?E moji jadni balkanci nikad dosta pameti....Ako sam ja konj...onda si ti komunalni konj....
Nisi ti konj,to je uvreda za te plemenite zivotinje.Ti si bečki konjušar na nivou amebe.
 
Последно уредено:
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Ovom "austrijancu":

U mom gradu se kaze;
"Mozes ti iz mahale,ali mahala iz tebe-nikad!"
A "mahalasi" su najgora sorta ljudi!


Dzaba je tebi i Austrija,i Salzburg i Bec,( i "komsija" Thiem,naravno)Mozart nikad neces postati!:(NIKAD!:P
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Covjek ima pravo na svoje misljenje,
ako ti nije ok klikni dalje.
Pozdrav
Neka svakom svoje mišljenje ali i ja navijam za indiju kad igra protiv hrv. Srb. Bos. Mak. Jel moj komšiluk pun indosa. Inače I ja ocu biti Indos? I sad lepo iznesem. Cek jel onda nevredjam?
Smešno komentar je stav ali ako nevoliš svoje kako da voliš tudje?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom