Битола

Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.381
Поени од реакции
8.911
Баш обратно би требало да ви биде, зш со вакви резултати на овие избори оваа централна власт не тера долго.
Стои тоа, но на северџаните не му останува многу т.е. НИШТО друго освен да ги добијат СК и Битола. Дококлу изгубат еден од тие два градови отиде јабана владата за 6 месеци до година дена макс, може и поскоро (ако така свирнат од Калето).
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.793
Поени од реакции
17.154
Знае ли некој кога е првиот автобус од Битола за Скопје и кој е последниот од Ск за Битола?
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
870
Поени од реакции
2.385
И Ловечка како Копанки замина во неповрат, а баш сакав некој од наредните викенди да ја посетам, дали се работи за саботажа или случаен инцидент никој нема да разјасни.
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
577
Поени од реакции
830
И Ловечка како Копанки замина во неповрат, а баш сакав некој од наредните викенди да ја посетам, дали се работи за саботажа или случаен инцидент никој нема да разјасни.
Шо се деси?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Земјотрес 09.01.2022/ 22:43 ч


zemjotres.jpg zemjotres-1.jpg

Битола




 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
14.897
Поени од реакции
16.207
Кај сте бе сограѓани, ве нема :)
Ај да пишам збор два за да не де заборај темата.
Деновиве во Битола врие, де специјални единици влегуваат во ноќни клубови со калаши чиниш најголемиот нарко бос се крие во Битола :LOL:
Вчера убиен Столе (добро познат во градот) од неговиот дедо,во самоодбрана откако овој претходно со МАЧЕТА :eek: му влегол насилнички дома.
Битола ли е, Мексико Сити ли е :toe:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.952
Кај сте бе сограѓани, ве нема :)
Ај да пишам збор два за да не де заборај темата.
Деновиве во Битола врие, де специјални единици влегуваат во ноќни клубови со калаши чиниш најголемиот нарко бос се крие во Битола :LOL:
Вчера убиен Столе (добро познат во градот) од неговиот дедо,во самоодбрана откако овој претходно со МАЧЕТА :eek:му влегол насилнички дома.
Битола ли е, Мексико Сити ли е :toe:
A ti so cel um vo Treleborg ke begas. Ke umris od dosada tamu :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.897
Поени од реакции
16.207
A ti so cel um vo Treleborg ke begas. Ke umris od dosada tamu :D
Ќе бегам шо да прам, не сум рајат тука. Барем ќе можам рајат пијачка да се напијам без да ми стават лисици за невакцинирана :icon_lol:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.952
Ќе бегам шо да прам, не сум рајат тука. Барем ќе можам рајат пијачка да се напијам без да ми стават лисици за невакцинирана :icon_lol:
Uzivaj, sekogas tuka e forumot za da te potsekja na rodniot kraj ;).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom