De Moo

URGJENT SHITET SHTEPIA ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM

Тагови:
 • Shtepia esht ne rrugen "Drvar" nr.4
  ne qender te Kumanoves ndermjet spitalit dhe tregut te gjelbert
  me hapsir 118 m2
  shtepia esht 76 m2 dy katshe
  me leje per ndertim (podrum, kati i par kati i dyt dhe nderkulm)
  (70 m2 vendi themelor per shtepi)
  (4 x 70 m2 = 280 m2)
  me nje gjatsi 8,2 m tek kurora (kulmi)
  dokumentacionet te gjitha ne regull mund te behet menjeher ne emrin tuaj
  informata ne telefonin: 076 222 899
Тагови: