Мобилни уреди

Телефони, таблети, гаџетчиња, разни додатоци за мобилни уреди.

 1. Garmin nüvi® 52LM

  Продавам Garmin nüvi® 52LM - Lifetime Map Upgrades - Europe....
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  135
  Објавено:
  14 јануари 2018
 2. Tablet - Samsung Galaxy Tab S 8.4

  Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет, користен е 2...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  122
  Објавено:
  14 јануари 2018
 3. Huawei Y6 (2017)

  Се продава нов телефон Huawei Y6 (2017) купен од Телеком....
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  129
  Објавено:
  14 јануари 2018
 4. Se prodava LG G3 D855

  Se prodava LG G3 D855 pojakata verzija so 3gb ram i 32gb...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  228
  Објавено:
  11 декември 2017
 5. gjokoums
  Рејтинг:
  1/5,
  Прегледи:
  192
  Објавено:
  7 ноември 2017
 6. Martinmkd

  Ефтини смартфони

  Се продаваат три ефтини смартфони, одлично сочувани и...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  360
  Објавено:
  10 октомври 2017
 7. Clemence
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  117
  Објавено:
  19 јуни 2017
 8. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  177
  Објавено:
  18 јуни 2017
 9. Kajgance1

  Prodavam Rasipan nexus 6p

  Prodavam rasipan nexus 6p Informacii inboxq
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  184
  Објавено:
  25 мај 2017
 10. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  171
  Објавено:
  3 мај 2017
 11. Samsung Galaxy Tab 3 7.0 At&t

  Рутиран избришани непотребни апликации таблетот е во одлична...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  210
  Објавено:
  19 април 2017
 12. International Unlocked S4 Mini - i9190 Black Edition

  S4 Mini Black Edition со Андроид 6.0.1 многу побрз + гратис...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  225
  Објавено:
  19 април 2017
 13. AAbrat

  Alcatel pixi

  Продавам телефонче
  Рејтинг:
  3/5,
  Прегледи:
  186
  Објавено:
  5 април 2017
 14. Huawei P8

  Se prodava Huawei P8, kupen janauri 2016 godina. Telefonot e...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  389
  Објавено:
  23 март 2017
 15. Продавам бело стакло за Samsung Galaxy s5

  Продавам ново оргинално бело стакло за Samsung Galaxy s5,...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  616
  Објавено:
  17 март 2017
Вчитување...