Компјутери

Конфигурации, лаптопи, делови и додатоци за компјутери.

 1. Stole1991

  Kupuvam RX 470/480 GTX 1060/1070

  Kupuvam polovni karti GPU 470 / 480 series GPU 570 / 580...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  269
  Објавено:
  21 јули 2017
 2. Duki989

  Купувам фб профили и фб страници

  Купувам фејсбук профили и фејсбук страници
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  263
  Објавено:
  24 август 2017
 3. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  229
  Објавено:
  23 јули 2017
 4. SteelSeries Sensei Raw Rubberised

  Se prodava koristen no bez nikakvi tehnicki i vidlivi...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  249
  Објавено:
  17 јуни 2017
 5. Brother DCP1510 Laser Printer

  Принтерот има во него и копир и скенер,една година стар,многу...
  Рејтинг:
  5/5,
  Прегледи:
  255
  Објавено:
  15 јуни 2017
 6. Brother DCP1510 Laser Printer

  Принтерот има во него и копир и скенер,една година стар,многу...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  232
  Објавено:
  15 јуни 2017
 7. paraglajder
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  251
  Објавено:
  10 мај 2017
 8. imortel

  Desktop Gaming PC

  i7 3930k Asus P9X79 16GB DDR3 Mushking Radioactive Ram 1600...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  370
  Објавено:
  15 мај 2017
 9. Продавам AMD CPU FX-8370 + Wraith Cooler

  Продавам нов не користен AMD CPU FX-8370 во оригинална...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  288
  Објавено:
  26 април 2017
 10. gooner4life

  Графичка NVIDIA gigabyte gv-n450oc-1gi geforce gts 450 DDR5

  Сосема исчистена внатрешно, работи одлично, потребно е...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  554
  Објавено:
  18 март 2017
Вчитување...