Компјутери

Конфигурации, лаптопи, делови и додатоци за компјутери.

 1. gooner4life

  Графичка NVIDIA gigabyte gv-n450oc-1gi geforce gts 450 DDR5

  Сосема исчистена внатрешно, работи одлично, потребно е...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  534
  Објавено:
  18 март 2017
 2. nako

  александар

  продавам i7 4930k и i7 5820k
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  437
  Објавено:
  20 ноември 2017
 3. internet zarabotka Jolly5-mining

  Slobodna registracija a plus so toa dobivate 70$ free i plus...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  374
  Објавено:
  24 август 2018
 4. imortel

  Desktop Gaming PC

  i7 3930k Asus P9X79 16GB DDR3 Mushking Radioactive Ram 1600...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  352
  Објавено:
  15 мај 2017
 5. Продавам AMD CPU FX-8370 + Wraith Cooler

  Продавам нов не користен AMD CPU FX-8370 во оригинална...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  275
  Објавено:
  26 април 2017
 6. Рејтинг:
  5/5,
  Прегледи:
  274
  Објавено:
  4 август 2018
 7. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  272
  Објавено:
  11 февруари 2018
 8. Stole1991

  Kupuvam RX 470/480 GTX 1060/1070

  Kupuvam polovni karti GPU 470 / 480 series GPU 570 / 580...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  254
  Објавено:
  21 јули 2017
 9. Продавам Asus Maximus Hero VII матична плоча

  Ја продавам матичнава од насловов.Се продава бидејки се...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  254
  Објавено:
  26 септември 2017
 10. Duki989

  Купувам фб профили и фб страници

  Купувам фејсбук профили и фејсбук страници
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  249
  Објавено:
  24 август 2017
 11. Brother DCP1510 Laser Printer

  Принтерот има во него и копир и скенер,една година стар,многу...
  Рејтинг:
  5/5,
  Прегледи:
  244
  Објавено:
  15 јуни 2017
 12. paraglajder
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  240
  Објавено:
  10 мај 2017
 13. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  240
  Објавено:
  11 февруари 2018
 14. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  238
  Објавено:
  11 февруари 2018
 15. ТЕЛЕВИЗОР БЕКО

  ТЕЛЕВИЗОР БЕКО РАБОТИ ПЕРФЕКТНО
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  233
  Објавено:
  19 септември 2017
Вчитување...