Компјутери

Конфигурации, лаптопи, делови и додатоци за компјутери.

 1. Се продава ASTRA GAMER PRO

  Компјутерот е во одлична состојба, купен од Анхоч
  Рејтинг:
  1/5,
  Прегледи:
  247
  Објавено:
  23 септември 2017
 2. ТЕЛЕВИЗОР БЕКО

  ТЕЛЕВИЗОР БЕКО РАБОТИ ПЕРФЕКТНО
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  104
  Објавено:
  19 септември 2017
 3. Продавам Asus Maximus Hero VII матична плоча

  Ја продавам матичнава од насловов.Се продава бидејки се...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  114
  Објавено:
  26 септември 2017
 4. Stole1991

  Kupuvam RX 470/480 GTX 1060/1070

  Kupuvam polovni karti GPU 470 / 480 series GPU 570 / 580...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  156
  Објавено:
  21 јули 2017
 5. Duki989

  Купувам фб профили и фб страници

  Купувам фејсбук профили и фејсбук страници
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  159
  Објавено:
  24 август 2017
 6. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  127
  Објавено:
  23 јули 2017
 7. SteelSeries Sensei Raw Rubberised

  Se prodava koristen no bez nikakvi tehnicki i vidlivi...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  114
  Објавено:
  17 јуни 2017
 8. Brother DCP1510 Laser Printer

  Принтерот има во него и копир и скенер,една година стар,многу...
  Рејтинг:
  5/5,
  Прегледи:
  151
  Објавено:
  15 јуни 2017
 9. Brother DCP1510 Laser Printer

  Принтерот има во него и копир и скенер,една година стар,многу...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  136
  Објавено:
  15 јуни 2017
 10. paraglajder
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  179
  Објавено:
  10 мај 2017
 11. imortel

  Desktop Gaming PC

  i7 3930k Asus P9X79 16GB DDR3 Mushking Radioactive Ram 1600...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  219
  Објавено:
  15 мај 2017
 12. Продавам AMD CPU FX-8370 + Wraith Cooler

  Продавам нов не користен AMD CPU FX-8370 во оригинална...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  197
  Објавено:
  26 април 2017
 13. gooner4life

  Графичка NVIDIA gigabyte gv-n450oc-1gi geforce gts 450 DDR5

  Сосема исчистена внатрешно, работи одлично, потребно е...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  437
  Објавено:
  18 март 2017
Вчитување...