Издавам

Простории на кои им е потребен привремен газда.

 1. Се издава стан во Џевахир Скај Сити

  65 m2. Целосно опремени кујна и вц/бања. Има 2 спални, кујна...
  Рејтинг:
  5/5,
  Прегледи:
  1808
  Објавено:
  21 април 2017
 2. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  620
  Објавено:
  1 октомври 2017
 3. Соби и апартмани за краток престој во Гевгелија

  Ви нудиме нови комплетно уредени соби со сите потребни...
  Рејтинг:
  5/5,
  Прегледи:
  608
  Објавено:
  16 мај 2017
 4. Izdavam kuka vo ilinden

  se izdava kuka vo ilinden na 2 sprata eden sprat 150 evra a...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  551
  Објавено:
  15 мај 2017
 5. Se izdava stan vo kozle.

  Se izdava stan vo kozle,od 40m2 na ubava lokacija.
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  424
  Објавено:
  29 јануари 2019
 6. Izdavam stan vo Micurin

  Izdavam namesten stan vo Micurin
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  413
  Објавено:
  3 јули 2017
 7. Издавам стан 40м2 на ТОП локација кај СИЛБО поволно

  Издавам стан до СИЛБО (Градежен факултет) на први спрат...
  Рејтинг:
  2.5/5,
  Прегледи:
  405
  Објавено:
  3 октомври 2018
 8. Рејтинг:
  5/5,
  Прегледи:
  361
  Објавено:
  18 август 2017
 9. borg111

  Се изнајмува стан во Козле

  Се изнајмува стан во Козле,на 1ви спрат 40м2,со централно...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  317
  Објавено:
  18 јули 2017
 10. Sobi vo centar na Ohrid so poseben vlez

  Izdavam sobi so poseben vlez vo stariot del na Ohrid na samo...
  Рејтинг:
  1/5,
  Прегледи:
  271
  Објавено:
  25 јуни 2018
 11. PIRANA

  Iznajmuvam stan vo Karpos4

  Iznajmuvam stan vo Karpos 4 na odlicna lokacija
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  260
  Објавено:
  24 октомври 2018
 12. Kajgance1

  Се издава ненаместен стан во населба Аеродром

  Се издава ненаместен стан во населба Аеродром, станот се...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  128
  Објавено:
  19 февруари 2019
 13. Se izdava stan vo Kozle.

  Se izdava stan vo Kozle vednas karsi bivsa Alumina,40m2 na...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  125
  Објавено:
  2 февруари 2019
 14. Se izdava stan vo Kozle.

  Se izdava stan vo Kozle vednas karsi bivsa Alumina,40m2 na...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  96
  Објавено:
  8 февруари 2019
 15. Se izdava stan vo Kozle.

  Se izdava stan vo Kozle vednas karsi bivsa Alumina,40m2 na...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  51
  Објавено:
  8 февруари 2019
Вчитување...