Играчки конзоли

PlayStation, XBOX, гемчиња и останато.

 1. Деко reloaded!

  Се продава PS4

  Продавам Playstation 4 со 2 џојстика (1TB) - Цена 12к, фиксна.
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  279
  Објавено:
  9 август 2018
 2. LeoMessi10

  PLAYSTATION 4

  SE PRODAVA SONY PLAYSTATION 4 + FIFA 18 + 4 DUALSHOCK CONTROLLERI
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  366
  Објавено:
  17 мај 2018
 3. OziLLLL

  Playstation 3 SUPERSLIM

  Playstation 3 superslim so 2 igri (Fifa 17 i Fifa 18)
  Рејтинг:
  5/5,
  Прегледи:
  186
  Објавено:
  9 април 2018
 4. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  434
  Објавено:
  17 март 2017
 5. Playstation 4 500GB + 1 контролер

  Во одлична состојба. Оди во кутија со сите додатоци.
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  660
  Објавено:
  17 март 2017
Вчитување...