Електроника

Мобилни телефони, таблети, компјутери, гаџети, аудио опрема, разни додатоци.

 1. Kajgance1
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  21
  Објавено:
  25 мај 2017 во 23:11
 2. resiver cloudibox 2 plus

  prodavam resiver cloudibox 2 plus , kako nov , podrzuva iptv...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  99
  Објавено:
  15 мај 2017
 3. paraglajder
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  120
  Објавено:
  10 мај 2017
 4. imortel

  Desktop Gaming PC

  i7 3930k Asus P9X79 16GB DDR3 Mushking Radioactive Ram 1600...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  133
  Објавено:
  15 мај 2017
 5. Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  113
  Објавено:
  3 мај 2017
 6. Huawei P9

  Koristen 10 meseci so zastitno staklo i maska, 32 GB, so...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  286
  Објавено:
  28 април 2017
 7. Продавам AMD CPU FX-8370 + Wraith Cooler

  Продавам нов не користен AMD CPU FX-8370 во оригинална...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  142
  Објавено:
  26 април 2017
 8. Се продава Canon650D

  Се продава Canon 650D во одлична состојба, многу малку...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  109
  Објавено:
  24 април 2017
 9. Go Pro Hero 2, во одлична состојба .

  Камерата е во одлична состојба, ја продавам поради тоа што...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  130
  Објавено:
  23 април 2017
 10. Samsung Galaxy Tab 3 7.0 At&t

  Рутиран избришани непотребни апликации таблетот е во одлична...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  118
  Објавено:
  19 април 2017
 11. International Unlocked S4 Mini - i9190 Black Edition

  S4 Mini Black Edition со Андроид 6.0.1 многу побрз + гратис...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  126
  Објавено:
  19 април 2017
 12. Battery Grio for Nikon D3000 D5000 D60 D40 D40x

  Супер грип, користен година дена за домашна употреба.
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  115
  Објавено:
  14 април 2017
 13. AAbrat

  Alcatel pixi

  Продавам телефонче
  Рејтинг:
  3/5,
  Прегледи:
  120
  Објавено:
  5 април 2017
 14. Се продава самсунг с5 мини топ зачуван од т мобиле

  од т мобиле купен неверлок фолија од прв ден на екран и маска...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  214
  Објавено:
  7 април 2017
 15. Huawei P8

  Se prodava Huawei P8, kupen janauri 2016 godina. Telefonot e...
  Рејтинг:
  0/5,
  Прегледи:
  323
  Објавено:
  23 март 2017
Вчитување...