Се издава стан во Џевахир Скај Сити

Тагови:
  • Станоте е опремен со кујна и купатило. Во кујната ги има сите апарати кои се неопходни за удобен живот(Микробранова печка, машина за миење садови, фрижидер, електричен шпорет, аспиратор). Сите соби се со ламинат, лед диоди... Станот има одличен поглед, на три страни. Има 2 спални соби, дневна и кујна заедно и купатило. Во ходникот има ормар за алишта со големо огледало.
    Површина: 65 m2
    Контакт: Ефтим, 070 873 506

    Se-izdava-stan-vo-Cevahir-Sky-City2.jpeg Se-izdava-stan-vo-Cevahir-Sky-City4.jpeg Se-izdava-stan-vo-Cevahir-Sky-City9.jpeg Se-izdava-stan-vo-Cevahir-Sky-City10.jpeg Se-izdava-stan-vo-Cevahir-Sky-City12.jpeg
Тагови: