Резултати од барањето

 1. максовизија

  Happy Bdayy Si[M]onA :)

  Мила моја Si[M]onA, среЌен роденден. Голема да растеш, сите желби да ти се исполнат, многу љубов, здравје, среќа и успех и многу нормално Мноогу Бајкови! Не можам да смислам нешто подобро од ова во 3саат сабајле пошо сум утепан од супер брдеј партито у парк :) Ај Лов ју! :smir:
 2. максовизија

  Рецензија : Bioshock 2

  И после 2 години чекање и многу одложувања на 9 Февруари (кракната на 8ми) излезе Bioshock 2. Продолжението на можеби и најдобрата игра на сите времиња – Bioshock. Уште веднаш се знаеше дека играта мора да донесе нешто подобро од својот претходник за да не биде сметана за утка. Дали успеа...
 3. максовизија

  DotA Replays

  Значи вака, ја отварам оваа тема единствено за риплејз од CW, не рандом публик риплејови. Еве јас ќе постирам од вчерашниот меч меѓу BidiIn и LC. Да се пофалам јас сум член на LC иако никот ми е [in]maxXx :):). Еве ги составите: Bans: BidiIn: /// LC: /// BidiIn: donemk (top) Pajkan (top)...
 4. максовизија

  Среќен роденден, марко414!

  Happy B-day брат, многу среќа, успех, голем да растеш(и да ти расте), уште многу женски да фатиш(не само анастасија да ја муваш:smir:), цела година да ти помине у заебанција не у учење и заебани грижи, да изиграш многу нови игрици и здравје боже да го џитнеш старово ПЦ низ прозор и да си земеш...
 5. максовизија

  Македонски MC

  Mislam nemam zborovi za deckovo, iskomentirajte vie
 6. максовизија

  Хостинг на CS 1.6 сервери во Македонија

  Каде можам да купам CS сервер некаде во Македонија. Најдов една понуда од Дубровник 14 евра = 14 слота али не ми се исплати за да ги пренесам парите треба да плаќам додатни глупости. Па ако знаете која од нашиве фирми хостираат ЦС сервери и каде можам да нарачам.
На врв Bottom