Резултати од барањето

 1. Ninja12

  Охрид

  Вие од Подмоље сте сите легенди невидени :D:D срам да ви е ако не го гласате :cool:
 2. Ninja12

  Криминалци и криминални групи во МК

  Мислам дека сум го спомнал Жан ако не се лажам, човек со тон мадиња - мислам дека беа само пријатели и дека е уште жив
 3. Ninja12

  Попис 2021

  Кај мене дојдоа утринава, нити адреса на живеење нити лична карта ми побараја, нити било каков документ за идентификација работата беше дај шта даш, можам да замислам шо ке е по чаир гостивар тетовееее у три пизде е све ова
 4. Ninja12

  Охрид

  Јасно де Охрид е крив шо е едино атрактивно место во државава па мора цела МК да иде, Охрид е крив шо климата е добра па исто пак цела држава мора да иде, Охрид е крив шо е скап па пак и оние невработени можат да дојдат етц етц....Друже Охрид ништо да не нудит пак цела сељачана од МКД ке надојде...
 5. Ninja12

  Криминалци и криминални групи во МК

  Баш ради таа југо школа сме на ова дереџе - као она они најдобри и најчесни :tapp::tapp::tapp:
 6. Ninja12

  Струга

  Види сега не може две три места да ти се репер за цел град-место и според тоа да судиш дали е скапо дали вредит или не, за патетиките и тоа како секоја година све само фискални се сликет све само некој без врска коментари на исфустрирани луѓе портали за клик-лајк-комент и остало да не навлагам...
 7. Ninja12

  Струга

  Не ли ви е мака со патетикиве бе, жалење како е скапо, сликање фискални, споредби со грција и остало ??? Па бе брат провери тоа цените пред да седниш, ако не ти одговарет фино лепо смени место никој со сила не те терат да им оставаш пари, милион пати сум бил во Струга и градот е дури пре-ефтин...
 8. Ninja12

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Све то стојт, ама дотичниот со тесниот круг од генерацијата од УМС дозволи дпмне да го изејт на ВМРО, си ја приватизираја партијата, избркаја све што чинит, па во Охрид највеке комуњари се вработени за време дпмне, не ме свакај погрешно батето си е ок ама не е за оваа функција, како и да е тешко...
 9. Ninja12

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  на Стокхолм мислев :uzi: :icon_lol:
 10. Ninja12

  Охрид

  Ресторани - Билјанини Извори, Четкар - Кино, Мече, Панорама, Стар Чинар, Тино и етц... Ланч - Лајон, Ноа, Пабчинава, Бавча Канео(по лукз ама вредит) и остало Пица - Леонардо, Сараиште, Виа Сакра, ДиАнголо и остало Кафе - Зона, Аквариус, Октава, Кадмо и остало - на времето и Котва имаше за...
 11. Ninja12

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Друже убаво си пишало девојчето, не само што се работи за ненормални луге него се тешки болесници на чело со сета таа администрација, јас стварно незнам кој разумен би ги гласал сдс или дпне освен лица со психичко растројство или па дијагноза на Стоктон синдром.
 12. Ninja12

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Не само шо постојат на жалост и мнозинство се :uzi:
 13. Ninja12

  Охрид

  Абе брат ми, ич некам да сум дебил ама не можам да издржам ))) , Мајами Бич е општината, специјализиран дистрикт во Мајами за уметност и туризам - А Саут Бич е плажата, која и то како е полна со лежалки ама е и преуба, и преполна околина со ресторани, барој, дискотеки (кај шо шминкерчињава од...
 14. Ninja12

  Охрид

  Абе исто дело ама различен судија - читај малце )) Како и да е најаки се овие од општина со заканите дека бил дивоградба и ако вака продолжело ке го рушеле. Па ако е дивоградба одма требит да се рушит и тие амебите од оштината се први шо требит да одговарет, дозволиле некој 10год уназад да...
 15. Ninja12

  Охрид

  Девојче, лошо е кога човек има недостаток на познавање и информации, имало од протести(какви такви ги имало) до иницијативи до протестни ноти до меѓународни организации до што не, јас лично сум учествувал во неколку - за разлика од тебе која најверојатно само слуша шушкање по чаршија, еве за...
 16. Ninja12

  Охрид

  Ама ти уопште не ме разбираш, и уопште не разбираш што се дешавало и што се дешава и како се тоа функицонира, многу е поголемо од тоа што мислиш, јас во ниту еден момент не ја штитам ни Куба ни било кого, нит па планирам. Во кратки црти Охрид години наназд имат проблем пред све од државниве...
 17. Ninja12

  Охрид

  Дру Прво и основно, менталитетот на Охриѓани премногу дал за државава од најрани времиња па све до ден денес во секоја сфера ама да не навлагам во детали, друго лично јас не сум дел од била каква кампања, Куба одам ретко а Потпеш ни бар толку, ни па ко места ги сакам, ама то не го менвит фактот...
 18. Ninja12

  Охрид

  Потпеш и Куба да ги урнеш треба да си дебил, само спореди пред и потоа - не ме свакај погрешно мора да се има граници и јаки рестрикции особено во Охрид, само мене ми е чудно сите се за рушење на некој дивоградби а 80% од Охрид е дивоградба, секој ден по некоја зграда никвит кај шо најмалце и е...
 19. Ninja12

  Криминалци и криминални групи во МК

  Не процениле тие лошо на такви и целат зашо баш такви морони им требаат , слепи послушници и мајка шо си шиткаат за ситна корист а не па некој друг и на крај фино лепо као искористен кондом во канта...исти систем ти е минативе 30 год. во секоја сфера - пирамида јбг
 20. Ninja12

  Левица - Политичка партија

  За интелектуално здраво неопределените нема ни потреба од дебати предизборни за Левица да ги добие истите, јас пред све гледам што прават а не што серат по ТВ, во моментов знам едно мин. 60 луѓе што ке гласаат за Левица а истите биле дали независни дали од остали пратии, треба да си тежок морон...
На врв Bottom