Резултати од барањето

 1. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Чувара е новиот Владо Недановски Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 2. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Диало искина одбрана, мамето им го еба + без ниедно исклучување Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 3. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  [emoji3590] Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 4. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Трансфериве од Фр кој ги средува, Марјан Колев? [emoji3] Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 5. dielectric

  VELUX EHF Champions League (општа тема)

  Раул и Дејвис назад во Вардар на дообука Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 6. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Вујо го земаше и Безјак. Еве го Скубе, игра за Словенија, со Бомбач и Зарабец во тимот. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 7. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Скубе брат не ти се враќа во Мкд во наредни 50 год. Уште му иде да си касни од куро што не отиде во ПСЖ и заврши во Мешков. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 8. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Доволно е што Вардар добива барем по 1 функционален лев и десен бек (секако, ако нема повреди). Сезонава ја истераа без бекови, така да сигурно ќе биде за класа подобар во следната. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 9. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Борко тренер на голманите Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 10. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Каналот е на неговиот менаџер :) Некој постираше дека е тој, Лука... Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 11. dielectric

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Седмерци: 6/12 Алал бе Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 12. dielectric

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Што е фркава со Димитриевски? Игнориран од сите селектори. Факинг Танкоски и Мишевски добија шанса Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 13. dielectric

  Ракометни трансфери

  Овие пак досадни се. Ај купи све што мрда http://www.g-sport.mk/vest-statija/93578/vesprem-go-krade-vajlupov-od-brest-i-kelce Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 14. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  https://24rakomet.mk/%d0%bd%d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%b0%d1%88%d0%bd%d0%b8%d0%be%d1%82-%d0%b2%d0%b0%d1%80%d0%b4%d0%b0%d1%80%d0%b5%d1%86-%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%bd%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%82%d1%80%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d1%80/ Еј кариера му уништи гнасана Пекелер Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 15. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  На Карачиќ договорот му истекува летоска? Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 16. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Истово го помислив Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 17. dielectric

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  https://ehftv.com/player/vod/north-macedonia-v-denmark/MF9pYml3aTJibCU3QyUyRmNvbW1vbl9maWVsZCUzRnNsdWclM0Rjb21tb24tZmllbGRzJTdDY2xvdWRfbWF0cml4X2dsb2JhbF9mZWVkJTdDJTdCJTIybWV0YURhdGEuY2F0ZWdvcnklMjIlM0ElMjJGdWxsJTIwZ2FtZXMlMjIlN0Q%3D Само регистрирај се Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 18. dielectric

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  A massive performance by goalkeeper Mitrevski (13 saves) has to be mentioned, he popped up at key moments to save North Macedonia, plus he had certain players in his pocket (Holm springs to mind) which really helped in turning the tide and keeping control of the game. Холм [emoji23] Sent from...
 19. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Обрван не е ништо подобра опција од Стево Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 20. dielectric

  Светско првенство [мажи] - Египет 2021 [13-31 јануари]

  Gidsel, 21 Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
На врв Bottom