Резултати од барањето

 1. gjoko-mkd

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Министер....Бочварски у младалачке дане
 2. gjoko-mkd

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Ексонусот процесори се дефинитивно многу послаби од Снапдрагонот.....да не употребам потежок збор
 3. gjoko-mkd

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Poco X3 купи мој другар со попустите...13 500, редовна цена 19 990( СЕТЕК). Процесорот многу брз...струја е телефонот. Малку е груб, мислам дека и дебелината е изнад просекот( субјективно чуство) Камерата доста полоша од мојот А51( ама имам катастрофа процесор)....корисничкиот интерфејс малку...
 4. gjoko-mkd

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Који ајвани ја водат државата.....:tapp::tapp::tapp::uzi::uzi::uzi:
 5. gjoko-mkd

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  лага е .....ова е кога Груки пристигна во гепекот... :vozbud:
 6. gjoko-mkd

  Фото натпревар #241 - Тема: Знамиња

  турчилак јок....сургун во Анадол пеземек низеден....:vozbud:
 7. gjoko-mkd

  Гуми (пневматици)

  Да....утре ќе ставам слика како уништив нова гудијарка на ивичњак....бочните страници се направени да меко ја држат колата, и секогаш делуваат дека гумата не е напумпана на соодветен притисок
 8. gjoko-mkd

  Гуми (пневматици)

  Goodyear е најмеката летна гума што ја имам возено...зимска не сум користел, но нема причина да не е супер добра како летната Бриџстонките се познати како едни од потврдите гуми...но сепак се работи за врвна фирма
 9. gjoko-mkd

  Гуми (пневматици)

  Тоа значи дека подобро лепат на снег и мраз. Ако се тврди ќе траат подолго, ама ќе се лизгаш како на санка
 10. gjoko-mkd

  Гуми (пневматици)

  Sava
 11. gjoko-mkd

  Фото натпревар #241 - Тема: Знамиња

  Местото и времето прикажани на ,,кајронот,,
 12. gjoko-mkd

  Криминалци и криминални групи во МК

  Ako e ova vistina....nikogaš nema da bidi rasvetleno. Verovatno se vmešani jaki strukturi i službi od poveke državi
 13. gjoko-mkd

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Има и ,,поинакви,, размислувања за новата мутација на вирусот. нели сите вируси мутираат така што стануваат повирулентни ама помалку опасни, т.е. со самаото мутирање, треба вируспт да станува помалку смртоносен, и со помалку ефекти врз заразениот. Вака се пишуваше на почетокот на...
 14. gjoko-mkd

  Автобуска несреќа во Бугарија

  Овде не зборевме на доизгорување на автобусот....кој така ќе си горел уште саат-два( сунѓери од седишта, тапацири, пластика на сите страни....) Проблемот е како за така кратко време да започни бурната фаза на пожарот....
 15. gjoko-mkd

  Фото натпревар #240: Селфи

  Да не се правам фраер......сликата е сечена , но од десната страна....таму е ,,полошата, половина од мојата фамилија....:pos:
 16. gjoko-mkd

  Фото натпревар #240: Селфи

  Јас и мојата моторка се враќаме со товарено Цитроенче( не се крадени......овошките кои не чинат ги сечев)
 17. gjoko-mkd

  Автобуска несреќа во Бугарија

  Не мислев на жив патник....шверц роба можеби имале
 18. gjoko-mkd

  Автобуска несреќа во Бугарија

  Еве да не шпекулираме....туку јавно ќе прашаме: зошто останатите 3(три) автобуси од колоната фатиле мајка Бежанија преку граница, и не застанале да помогнат на настраданите???? 100-200 км не виделе дека четвртиот автобус го нема? Можеби имале некој таен патник????
 19. gjoko-mkd

  Автобуска несреќа во Бугарија

  Немој да браниш нешто што не е одбранливо. Впрочем....ако не беа ваквите рекла -казала муабети...Црпе ќе дојдеше на власт на Свети Никад.. а можда ни тад
 20. gjoko-mkd

  Автобуска несреќа во Бугарија

  Ова лесно се проверува со запленување и испитување на преостанатите 3 автобуси кои биле во колоната. Мора да ги има во сите, ако прават далавери И теоријата со петардите држи вода поради многу брзото запалување на нафтата
На врв Bottom