Резултати од барањето

 1. F

  Најекономично греење (затоплување)

  Baba mi i deso mi montiraa Cooper&Hunter parapetna 3,5ka. Ke vidam kako ke pominat zimava, pa ke pisham tuka sho i kako e klimata.
 2. F

  Најекономично греење (затоплување)

  Na koja brzina na fan ja chuvash i koga ke ja postigne temperaturata vo sobata, i koga ke se krenat perkite od vnatreshnata, dali fanot namaluva na minimum ili si prodolzuva da duva malku pojako?
 3. F

  Продавам, купувам, менувам...

 4. F

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам Macbook Air 2018 Rose Gold 13 inch Retina display. - 256GB SSD - Intel Core i5 procesor - 8 GB RAM Лап топот е во супер состојба, си следуват со него оригинален полнач, не е краден, легално купен, донесен од Европа. Цена 650€
 5. F

  Фан Клуб: Јувентус

  Dechki, kazete nekoja aplikacija be kaj sho kozam da gledam arena sport? Mi imaa ednash kazano, ama ko go menvev telefonov mi se izgubi i zaborajv kako se vikashe... 1634758354 Dajte be nekoj stream, zivi sve!!
 6. F

  Најекономично греење (затоплување)

  Ama zs napishale "Beat the heat", a posle napishale "Fights the cold".... znachi ili se veli "Beat the heat, fight the cold" ili "Beats the heat, fights the cold." Mi bodit ochi, me nervirat sloganov, da go smenite, nelogichen e.
 7. F

  Најекономично греење (затоплување)

  Леле каква лепотица е ЛН.... лелелеле. И убава и моќна!! Значи алал да им е на Мицубиши.
 8. F

  Најекономично греење (затоплување)

  Шо е финтава шо немат 5,5ки парапетни од фирмиве? Грее, Купер и Хантер, Хаиер.... Нешто калкулирет фирмиве, па планирет да ги истает за еден месец со повисоки цени или шо е финтава?
 9. F

  Најекономично греење (затоплување)

  Шо е финтава шо немат 5,5ки парапетни од фирмиве? Грее, Купер и Хантер, Хаиер.... Нешто калкулирет фирмиве, па планирет да ги истает за еден месец со повисоки цени или шо е финтава?
 10. F

  Прв секс...

  Добро, сакаш да ми кажиш дека у ствари не биле неговите дома, а овие биле сами? Кај него дома? А неговите не биле???? А овие сами???
 11. F

  Дрога ( Наркотични дроги )

  Годпод да ви поможит на сите шо имате проблем со дрога. Невероватно тежок проблем.
 12. F

  Најекономично греење (затоплување)

  Drugarcinja, koj e zastapnik za Cooper&Hunter vo Mk?
 13. F

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Не ми е јасно како толку брзо се проширил огнот. Многу ме интересира причината, викаат од преоптоварена електрична мрежа, ама од што и да е, како така брзо се проширил, аман....
 14. F

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Да беше карма, ќе се запалеа седиштата на вмро и сдсм и место 30тина невини луѓе жртви ќе имавме 30тина жртви министри/екс-министри/премиери/екс-премиери....
 15. F

  Најекономично греење (затоплување)

  Dechki, dajte be link od Eurovent, menav telefon pa ne mozam da go najdam sega nikako...
 16. F

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Drugar, nema tie da se zamaraat da baraat nekoj za otklucuvanje. Mi rekoa ti go davame, brkaj si rabota ti :-)
 17. F

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Здраво другари, ве молам за помош. Никогаш не сум користел Ајфон, нити телефон од странство донесен, па дали некој од вас знае дали може Ајфон 12 Про Макс заклучен на Водафон Европа да се донеси кај нас и да се декодира да може да работина Македонски мрежи, конкретно на Тмобиле? Телефонот е нов...
 18. F

  Криминалци и криминални групи во МК

  Не е баш толку тајна платформава чим на кајгана ја муабетиш.
 19. F

  Како се прави машко дете:)

  И зш да темпираш за машко или женско? Ќе дојт после детето и ќе ти речит "Абе телово мое не го отсликуват то како се чувствувам." и џабе си темпирал.
На врв Bottom