Резултати од барањето

 1. Scouser88

  Сонови, толкување на сонови

  Сањав дека сум во некои градчиња селца и дека постојат има скриени меѓу луѓето некои лоши луѓе,животни итн и сакаат да не убијат.Така бегаме од место у место и при крај на сонот викам ајде да се сликаме со кумот( реален кум од кај мене),не сликаат и гледам дека не сликале како умрени. А викам...
 2. Scouser88

  Фан Клуб: Ливерпул

  Кај сте бе пеери
 3. Scouser88

  Колекционерство

  Акциони херои.
 4. Scouser88

  Собирање картички (Trading Cards, NBA, Baseball etc.)

  Нешто од мојата колекција.
 5. Scouser88

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Муртинецов каква селска итроштина има.Пази после Тетово се случува следново,викаат странци да испитаат,пошто они нису одавте у подрум биле.Почнува активно пак да збори за бришење бугарски фашисти,итн итн. Венко почнува да збори за трета доза Фајзер. Се ова така случајно,се е ова баш тоа што сака...
 6. Scouser88

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Суштината ми беше дека сега народот гласа за поблизок до нив,додека порано гласале идеолошки,пак ќе спомнам Тито.Го величале за бог ама никој не се гледал во Тито.А во Зоран се гледаат огромен број од народот.Тоа ми беше поентата,а провинцијата ја спомнав у контекст на 3 часа. Пример ја кој не...
 7. Scouser88

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Текстов ќе го крстам со наслов "Идоли". Како дојдовме во политиката од Идоли до Идиократија. Порано,сите имавме идоли,од музички звезди,спортисти до политичари.Пример Тито,народот во ЈУ не се поистоветувал со Тито,тие го гледале како над нив го величале.Им бил идол но знаеле дека никагаш нема...
 8. Scouser88

  Акциони фигури

  Нешо од мојава колекција.
 9. Scouser88

  Акциони фигури

  Менувам за Стар Ворс играчки и фигири.
 10. Scouser88

  Фејсбук акаунти/страници (продавам)

  Продавам фан страна на ФБ со 6900+ фанови.Македонија и балкан.
 11. Scouser88

  Star Wars

  Доколку има некој заитересиран за трампа за Стар Ворс нека ми пише.
 12. Scouser88

  UEFA Champions League 2018/19

 13. Scouser88

  НБА Сезона 2017-2018

  Леброн ќе си остане на исток не ми стои на мудоња за да се проба на запад ОСВЕН Хјустон пошто се на чекор до финале. Лејкерс , Спарс немој смешки. Све што градел 20 години ќе го упропасти пошто ќе губи ко луд тамо. А и мора да има некаков баланс исток запад. Исток братче на сигурно. Фили му...
 14. Scouser88

  Фан Клуб: Арсенал

  Што да праиш. Да не беше Пејко да организира у време Брендан ни тогаш немаше да ги гледам. Сеа треба до Велес да одам да гледам пошто Скопје си остана за Брендан :love::) А и реално боље Лудогорец со Бразилци во тим него ли Порто. Факат.
 15. Scouser88

  Premier League - Season 2017/2018

  Да беше во Македонија сега одма протест ќе имаше и таткото ќе праеше а и Карагер ќе праеше , ама они незналици со отказ и суспензија работата .Не ја знаат убавината во протестот, далеку се од нас.
 16. Scouser88

  Premier League - Season 2017/2018

  Ејјјјјјјјјјј:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:
 17. Scouser88

  Фан Клуб: Арсенал

  Доста бе бог богова:D
 18. Scouser88

  Фан Клуб: Арсенал

  Не бев, пошто Лудогорец имаа Бразилци и тешка беше таа.:)
 19. Scouser88

  Premier League - Season 2017/2018

  Што бе никој ? :) Фановите на Евертон увек не брукале вака. Можно е бе брат. Еве пред некој ден у Гранап случајно ми се отвори твој коментар на фб и касиерката ми вика еј од кај го знаеш Хари Кејн? Одма попусче лапав. Исто вчера седиме со другарчиња ,едниот фан на Тотенхем и си има страна...
 20. Scouser88

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Nepostoi ovoj.
На врв Bottom