Резултати од барањето

 1. Мајло

  Украина

  Ми треба помош околу патување во Украина(Одеса).Авион е скапо,најдов јас нешто преку Истамбул,ама цените се доста солени.Единствена опција ја најдов преку Варна со автобус до Одеса.Е сега многу мачно ми делува тоа,дали вие сте биле некогаш во Украина? Кажете ми за цените за спиење во Одеса,за...
 2. Мајло

  Уредување на соба

  Ми треба совет околу уредување на машка соба,особено околку изборот на боите на ѕидовите и мебелот што ќе биде внатре.Значи сега почнувам со целосна промена на собата со големина од 5.5 м должина и 3.4 метри ширина.Собата ќе биде прилично поголема особено сега кога ќе го тргам едниот плакар и ќе...
 3. Мајло

  За што загина брат ми?

  Поминаа повеќе од 10 години од страшни масакри во 2001 година.Животот го дадоа повеќе од 60 млади војници,некои од нив со мазни лица.Бутнаа цели фамилии во црно,ги уништија мајките за целиот живот.Некој вика дека е гордост да ја браниш својата татковина,и храбро да загинеш за неа ако тоа е...
 4. Мајло

  Плац(продажба) совети од вас

  Сопственик сум на плац од околу 4600 квадрати на тромеѓе кај патот од Валандово према Дојран и Струмица.Заинтересиран сум за продажба,ама воопшто не сум информиран за цените и како одат сите тие работи.Значи ме интересира да ми кажете колку од прилика може да се продаде тоа,пошто мислам дека е...
 5. Мајло

  Девојки за работа

  Барам девојки за работа во кафич во строг центар,немора да имаат искуство,ако има заинтересирани нека ме исконтактираат
На врв Bottom