Резултати од барањето

 1. Roni.OldSchool

  Инспирација

  Стварно нема улога тука никаков временски период. Инспирацијата доаѓа и од луѓето, во било кое време. Јас си имам минијатурно тефтерче, со постари листови, и таму ги запишувам моите идеи. Најубавиот подарок од дедо. :3
 2. Roni.OldSchool

  За девојките: Кој прв дозна за првиот пат?

  -Тате јас се ебав. -Ако сине, само прцај
 3. Roni.OldSchool

  Бакнување/секс во манастир

  Хахаха во манастир бе... не
 4. Roni.OldSchool

  Вашиот хит на денот vol.1

 5. Roni.OldSchool

  Покер

  Другарите мои имаат чипови и играме во живо интересно е многу... XD ќе ги прашам од кај им се па ќе ве известам XD
 6. Roni.OldSchool

  Reggae

  pozz :D
 7. Roni.OldSchool

  Дали медитирате?

  premnogu se zamarate a toa ne e dobro... ne e potrebna tolku golema filozofija za meditacijata... potrebna vi e samo ubava pozicija koja najvekje vi lezi ubavo mesto na pr. priroda ili nesto dr. za da meditirate... i da, mozete so muzika, prekrasno e... pozz
 8. Roni.OldSchool

  Одгледување цвекиња

  Хахаха не е за форумов, ќе ме затворат :P Имам двор и сум размислувал за елки, борови... али треба малце земјата да се среди.
 9. Roni.OldSchool

  Одгледување цвекиња

  Со тек на времето го сватив злото на системот и неговите планови за нас луѓето... Со цел да се ослободам на него, почнав да огледувам цвекиња, да садам живот ... За почеток имам фикус, адам, лозар(пузавец), сабјарка, мали кактуси и рози. :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 10. Roni.OldSchool

  Алки* Friendship bracelets

  ty :)
 11. Roni.OldSchool

  Вашиот хит на денот vol.1

 12. Roni.OldSchool

  Рок музика и рокерски бендови

 13. Roni.OldSchool

  Вашиот хит на денот

  Bob Marley - REBEL MUSIC
 14. Roni.OldSchool

  Алки* Friendship bracelets

  Fala :) --- надополнето --- haha, znam kaj ima... :) adni me na msn ke ti objasnam podetalno. roni.rastafari@hotmail.com
 15. Roni.OldSchool

  Песна што засекогаш ќе ја памтите

  GET UP STAND UP - BOB MARLEY... Со неа почнав да слушам регето и да живеам позитивно... и го сфатив злото на системот...
 16. Roni.OldSchool

  The Casualties

 17. Roni.OldSchool

  The Casualties

  :vozbud: :vozbud: :vozbud: :drk: Street punk band основан во 1990 год. Зад себе имаат оставено повеќе од 10 албуми... И така натаму, и така натаму. :) Се надевам дека сте слушнале за нив и дека ги слушате... :smir: P.s. ме зачуди тоа што нема отворено тема за овој бенд !!!
 18. Roni.OldSchool

  The Exploited

  претпознатлив за Exploited :D fast street punk :D или како што го кажа со траш елементи.
 19. Roni.OldSchool

  Сам свој мајстор реално шоу на Канал 5

  голема сељачана се учесниците...
 20. Roni.OldSchool

  A1 TV Lite (ONE BoomTV/Vip TV Lite) безжична DVB-T телевизија - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми

  Јас земав.. и добро е, задоволен сум... Посебно од еротските програми. :smeshko:
На врв Bottom