Резултати од барањето

 1. Gose007

  LCD телевизори

  Мислење за LG-55-UN-73003-LA во споредба со SAMSUNG-UE-55-TU-7092-UXXH кој е подобар избор ?
 2. Gose007

  Гуми (пневматици)

  Момци ми треба ваше мислење за зимни гуми 205 55 R16 се мислам меѓу овие -SAVA 205/55R16 ESKIMO S3 3000 денари -MATADOR MP 923700 денари -Barum Polaris 3 3900 denari ?
 3. Gose007

  Бодибилдинг суплементи

  Исхраната ми е добро средена, а и не сум многу дебел (186 цм видина, а тежина 91 кг) туку сакам да намалам малку телесни масти. Инаку внесувам околу 2000 калории во однос протеин 40%, јаглехидрати 35% и маси 25%. Прашањето ми беше дали animal cuts ќе ми помогне малку во топењето телесни масти?
 4. Gose007

  Бодибилдинг суплементи

  Искуства со Animal cuts ?
 5. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Бруно ни е најдобар трансфер после Ван Перси и е прав лидер на тимот на теренот. Мислам дека можат да изградат добро партнерство со Погба (доколку остане) заедно со некој дефанзивно ориентиран играч тоа би било одлична 3ка на средината. Со јак шпиц напред и добро десно крило овој тим би имал...
 6. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Игало како бек ап опција би бил добро решение. Odion Ighalo 'prepared to take 50 per cent pay cut' to complete Man Utd transfer
 7. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Каква контрола на топка демонстрираше Игало секоја чест. Ама Бруно како дели топки како на шала, дефинитивно засилување какво што ни требаше во средината.
 8. Gose007

  Бодибилдинг суплементи

  Мислење за Me: First протеин од Полео спорт ако некој има пробано да сподели искуство.
 9. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  За ротација мене ми е ок Матиќ ама ако не донесат засилување на таа позиција и го остават Матиќ како прва опција ќе биде грешка.
 10. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Баш би сакал да видам како ќе функцуонира средината Бруно, Фред и Мектоминеј. Мислам дека тоа е добитна комбинација.
 11. Gose007

  Бодибилдинг суплементи

  Подобро земи си чист whey протеин и сама направи си гејнер. Стави една дозерка од протеинот, 100 грама овес, 1 банана или друго овошје по избор, 1 лажица путер од кикирики или 1 шака јаткасти плодови и еве ти гејнер.
 12. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Интересен играч ми делува овој. Има брзина, снага, солиден дриблинг и добра техника. Мислам дека ќе го биде барем за оваа полусезона.
 13. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Бруно Фернандес стартер од прва минута. :vozbud:
 14. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Има опции може и Тимо Вернер или некој друг.
 15. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  За бекап опција и за играч кој е земен само за полусезона е ок овај Игало. Да даде 5-6 гола во лигата плус некој во Лига Европа јас ќе бидам задоволен од него. На лето ќе се бара перманентно решение за напачач.
 16. Gose007

  Пазарете се тука!

  Продавам Samsung A5 2015 плав, цена по договор. Повеќе информации инбокс.
 17. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тој сам кажа дека е среќен со тимот што го има во август месец.
 18. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако изгубиме катастрофално денес очекувам паник бај и да дадат 80 милиони за Бруно :D .
 19. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Подобро да преплатиме некој од колку да ги глеаме Лингард и Переира како глумат плеј.
На врв Bottom