Резултати од барањето

 1. The Procrastinator

  СП 2018 - 1/8 финале: Шпанија-Русија

  Possible line-ups: Spain: David De Gea; Dani Carvajal, Gerard Pique, Sergio Ramos, Jordi Alba; Sergio Busquets, Koke, Andres Iniesta, David Silva, Isco and Diego Costa. Russia: Igor Akinfeev; Mario Fernandes, Ilya Kutepov, Sergey Ignashevich, Yuri Zhirkov; Roman Zobnin, Daler Kuzyaev...
 2. The Procrastinator

  СП 2018 - 1/8 финале: Франција-Аргентина

  Нема шо да се пиши многу, едните со отепан тренер другите без тренер, Аргентина едвај се протнаја, Французите 2 гола во 3 натпревари. За очекување тврд натпревар Прогноза 2-1 за Аргентина по продолженија
 3. The Procrastinator

  Jerome Jarre

 4. The Procrastinator

  2011 преку слики

  Robert Peraza, who lost his son Robert David Peraza in 9/11, pauses at his son’s name at the North Pool of the 9/11 Memorial. A whirpool forms off the Japanese coast after the tsunami on March 11. This sightseeing boat, Hama Yuri, was pulled 1300 feet from the coast and somehow...
 5. The Procrastinator

  Најдобрите 10 на сите времиња и најдобрите 10 денес

  И онака мртов е подфорумот за време на локаутот, си реков ќе отворам нова тема, за ранкирање на 10те најдобри на сите времиња и во моментов. Еве јас ќе започнам со првиот, најдобриот на сите времиња: 1. Мајкл Џордан ( Чикаго Булс 1984-1993; 1995-1998; Вашингтон Визардс 2001-2003. ) 6×...
 6. The Procrastinator

  Кој е подобар ,,Х'' или ,,Y'' [Овонеделен дуел: Жулио Цезар vs Петр Чех]

  Незнам дали имало досега ваква тема, ако има се извинувам Ајде јас да започнам , Нани или Насри и зошто ? Нормално се мисли на здрав Насри
На врв Bottom