Резултати од барањето

 1. курајбер

  O Boys бее!

  2013 година, Македонија... бој-бендовите во целиот свет се умрени веќе добри 15 години... Тогаш една мала група ентузијасти се решава да го врати ова проклетие и да не потсети на овој кошмар. чупани веѓи, епилептичарки движења поттикнати од вишокот женски хормони и сите салтанати ради кои...
 2. курајбер

  Фан клуб: Милан

  Ете така другари, ја напунивме старата трета тема, време е за нова и еве ја.. ( следи емотивно обраќање) Најпрво да посакам Среќна нова година на сите фанови на Милан кои ги обогатуваа минатите теми со новости, идеи, мислења. Историјати и податоци нема потреба да се пишуваат, доволно е да...
 3. курајбер

  Ѓоко Танески и екипата во Осло!

  in Macedonia i live on the ezero............. како се викат. your back...go back.. вонземајци дојдете земете ме!!! ќе ни укинат визна либерализација со овој :)
 4. курајбер

  Апсурт во Б2 - 26.3.2010

  Ко шо кажува насловов, во петок во Б2 се Апсурт, Бугарска рап група која мене ми е бајаги фина од времиња дамни :). Верувам дека голем дел од вас се запознаени со некои од нивните дела, темава ја отворив пошо се отвараат теми за вакви работи....башка и не памтам кога последен пат сум отворил...
 5. курајбер

  Среќен роденден Манс.

  ја користам приликава да му го честитам роденденот на мојот другар Манс. Среќен роденден р'ѓо, да си насмеан, весел, најаден, напиен, на*$(%eн уште долго долго време.
 6. курајбер

  Aбе Врчак, несреќо една :)

  Да се потсетиме уште еднаш колку е чкарт човеков :)...па вака ли бе ке стануваме Тимберленд бе чедо :)
 7. курајбер

  Кој бренд сакате да го има во Македонија?

  Глеав на едно друго место правеа луѓе муабет на темава и сватив колку сме ние уствари некако назад :) Еве јас прв,многу сакам да има во Скопје KFC,Burger King,Stone Island(да се носам ко Зеберди :)) и нормално да имаат човечки цени истиве дуќани eдит стаете запирка на насловот :S
 8. курајбер

  Дискриминација :)

  Зашто бе Поречани hahahaha
На врв Bottom