Резултати од барањето

 1. ACER

  Нови возачки дозволи

  И јас ама тестови , инале од Битола сум....Со среќа утре и тебе и на сите шо полагаат :)
 2. ACER

  Геј парада во Белград финансирана од ЕУ

  Спремни се Бонбоните, е сеа прашањето е дали Херба или Ментос ама во игра се и Харибо гумените......
 3. ACER

  Турција 20 економска светска сила

  Е од то партнерството некои гадно имаат наебено............. 1. Србија и Русија партнери , Србија беше нападната од НАТО, Русија со прст не мрдна - Ебати партнерството 2. Грузија со НАТО и со Америка партнери , војници во НАТО мисиите, Грузија прегазена од Русија, НАТО и Америка гледаја...
 4. ACER

  Турција 20 економска светска сила

  Ај се неам приклучено неколку месеци....... ве читам чат-пат.......ама дечко чекај малце, Ти овде правиш споредба на воено поле измеѓу Русија и Турција, со што???....... Да почнеме спореди ете ајде спореди Од Оклопни возила па се нагоре, ама ке споредуваш оригинал само од Турско и од Руско...
 5. ACER

  САД поставија Томахавки во Јужно Кинеско Море

  Јас мало дете или ти????........................Прочитај само што пишиш бе, Со тој инает твој се гледа дека на форумов си само колку да бидиш интересен, демек, чекај глупости ке пишам и некои ке се смеат и ке ме памтат по то.....................испаѓаш само...
 6. ACER

  САД поставија Томахавки во Јужно Кинеско Море

  Прво кажими, КОЈ досега се осмелил да нападна држава со С-300???.......Америка??? Германија??? ..... Каде е нападот на ИРАН 13901831903 години што се спрема ???...................... Ќе ги видиш резултатите на С-300 единствено некој држава кога ќе нападне друга кој го има системов, ама очигледно...
 7. ACER

  Пронајдени големи резерви на нафта во Русија

  НЕ можи така само ќе ви ги покажат ракетите, па нормално за шо ги купуваат.......За во гаража чување???... ц ц ц , нормално дека ќе ги употребат, .......колку само е плашлив Западот кога некој свртен против нив има нешто Руско, ц ц ц.... поготово Ракетна технологија.
 8. ACER

  Турција

  Чекајте малце, овде не знам како се разбирате како прво.........Еден збора за курви, друг за авиони, трет за бродови, четврт националност....... ЧУДО...БРАВО..........ко ке се збора за едно нека се збора, а не за 400 работи...........Што се однесува тука дали ја споредувате Турција со Русија...
 9. ACER

  Германија ќе му враќа на Косово 14 илјади бегалци

  Мене за Киро не ме интересира, Трајковски ти го напаѓаш за нешто со што бил принуден да го направи, НАТО ќе не нападнеше ако не запревме дека се појаки од нас нормално и ќе добиеа а ние ке изгубавме многу, НАТО не напаѓа само појаки, зошто не ја санкционираја Русија кога со прекумерна сила за 5...
 10. ACER

  Германија ќе му враќа на Косово 14 илјади бегалци

  Во која ситуација????? Не ги спасуваа од Арачиново тие кои на нас пукаа??? Не беше работата ако те пука со пиштол вратиму со пиштол, ако ти окара Мајка окарај му Мајка,... Така беше..............Ако Македонија не ја запраше воената интервенција ние ќе бевме под санкции, сигурно исто како и...
 11. ACER

  Германија ќе му враќа на Косово 14 илјади бегалци

  Кои постапки???? Македонија никогаш немала свои постапки, секогаш друг ни кажувал што да прајме како на мало дете, а ако не беше Тогаш ТРАЈКОВСКИ Бог да го прости, Македонија ќе ја снајдеше судбината на Србија, и тогаш сите ќе плукаја по него, затоа немој да зборуваш така за него оти тој направи...
 12. ACER

  Германија ќе му враќа на Косово 14 илјади бегалци

  Швабите се опасни луѓе, многу добро знаат што праат, Македонија ако се осуди на ваков чекор, одма ќе излезат од ЕУ, ова е недемократски, ова е чекор назад и незнам шо, ама Германците се нешто друго.
 13. ACER

  Судир меѓу полицијата и пазарџиите во Шутка

  Ова не важи само за 2 држави во ебениов свет.....заради ова ние и ден денес сме ебени...
 14. ACER

  Се урна претседателскиот авион на Полска

  Уфффффф се навратив кога и ние бевме како Пољаците денес, страшно страшно.
 15. ACER

  Се урна претседателскиот авион на Полска

  Дали Полска со сите сили сакаше да го стави антиракетниот штит, плашејќи се од Русија???? ДА, Авионот се срушил во Русија,, Во Киргистан знаеме дека Русија е замешана, Едноставно во последно време Русија оди напред со својата надворешна...
 16. ACER

  Најбаранитe терористи во Русија

  Оууу стратегијата мало морген, па ако се толку бе моќни што пуштаат бе жени да напаѓаат, а ти како пички седат, жените за нив се разнесуваат меѓу цивили, тоа е таа војна со Русија?? ако е толку моќен што не ја нападни бе Москва со војска, со тенкови, со авијација, е тоа е рамо до рамо војна, или...
 17. ACER

  Да свириш пијано за Македонија ...

  Браво за Симон, стварно ја претставува Македонија безусловно и во рамки неговите најголеми можности, штета голема што прерано замина нашиот друг Амбасадор...
 18. ACER

  Со која песна сте заразени деновиве, а се би дале да не сте?

  Од сабајле не можам повеќе само Deep Purple - Smoke on the Water, ја слушам пукнав ама не можам да престанам..:wink:
 19. ACER

  Алфа Ромео

  Вчера бев овде во Битола во автосалонот на Алфа, ја мањачев едно пола сат 159ката, па тоа е чудо ејјјјј бела боја, WOOOOWWWW, чудо чудо.
 20. ACER

  37 загинати во експлозии на московското метро

  Се кладам дека од овие 20 милиони, сега дури си пишиме ние КГБ им е дома на 500.000 и ги малтретира...
На врв Bottom