Резултати од барањето

 1. HARLEM_SPIDER

  Windows Media Player cannot rip one or more tracks from the CD.

  имам проблеми со рипувањето песни...порано добро си работеше а сега веќе не.....најдов некои информации на нет ама ништо конкретно...променав некои опции во Tools и пак ништо....веројатно ми недостига некој codecs...ако може некој да ми помогне....
 2. HARLEM_SPIDER

  Проблеми со бојата на видеото...

  Кога и да пуштам да гледам нешто сликата на видеото ми станува жолта бела се менуваат бои..го губи квалитетот...ги пробав сите плеери и исто е ....незнам зошто...се добро си функционираше до пред некое време....побарав на нет да видам да не имал некој слични проблеми и најдов некои објаснувања...
 3. HARLEM_SPIDER

  Проблеми со Торент

  Порано добро си симнував песни и филмови а сега неможам... а незнам зошто преинсталирав многу торенти а пробав и во опциите да сменам нешто ама џабе... дали знаете што може да е проблемот? да не е нешто до рутерот? или до конекцијата? или да не треба некоја опција од антивирусот да исклучам...
 4. HARLEM_SPIDER

  Проблеми со Nero!

  Nemozam da irzezam cd! gi probav site verzii na nero... no neznam zs se javuva istiot problem.. Power calibration eror ni na najmala brzina od x4 nemoze Windows Xp inaku koristam... ako moze nekoj da mi kaze neokja druga programa ili nesto.. bi bil blagodaren.. ako ne tuka se servisite;) samo da...
 5. HARLEM_SPIDER

  Четиринасеттиот Ангел односно Луцифер

  sto znaete za nego? jas mislam deka bil izbrkan ili izbegal od rajot pa slegol na zemjata i pocnal da se odmazduva... ili taka nesto:) ako znae nekoj nesto poveke neka kaze
 6. HARLEM_SPIDER

  Пандемониум

  Aj ako znae nekoj neka mi objasni nesto poveke za ovoj poim
 7. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  Kolku ste zapoznaeni so nasiot rap?
На врв Bottom