Резултати од барањето

 1. Dr_ViRuS

  Таблети-Пенкала

  Таблети-Пенкала Ме интерсира искуства и на што треба најмногу да се внимава при изборот (сакам искуства да чујам не по учебник(теорија))
 2. Dr_ViRuS

  Берза Продавам/Купувам сајтови домејни

  Продавам купувам сајтови домејни, блогови. Нека има една дискусија околу овој бизнис Материјална проценка на сајтови
 3. Dr_ViRuS

  Изборни резултати од Локални избори 2009 (генерална дискусија)

  Нема да ве гонам низ цел форум Кој победи во Струмица, ...... Update 1 ДИК Пресконференција во 22,30 часот објавување на првите пристигнати резултати во Државната изборна комисија
 4. Dr_ViRuS

  Сите 155 патници преживеаа пад на авион!

  http://news.yahoo.com/s/ap/20090115/ap_on_re_us/plane_in_river Секоја чест на пилотот пс се случи пре 1 и 30 минути
 5. Dr_ViRuS

  Жив е Александар Македонски

  Кој рече дека Александар е мртов? Го пронајдовме во соседна Република Бугарија град Софија Замислете Александар Македонски е машински инжинер
 6. Dr_ViRuS

  Рамковски каква игра има, со кој е во шема?

  Во последно време сум приметил на А1 има чудни вести ја боцкаат атмосверата. Ту на национален план , ту на политички план. Рамковски за која органзиција работи чиј интереси застапува Цело време организира неговата фондација предавање за Мисирков за зачувување на името, а А1 беше најгласна...
 7. Dr_ViRuS

  Microsoft.com.mk ХАКИРАНА

  Овааа е Закон реклама за мајкрософт :) :pos2: Kаде име виста дифендерот
 8. Dr_ViRuS

  24x7.com.mk

  24x7.com.mk Ме интерсира дали има некоја такаса и колку провизија зима на трансакциите
 9. Dr_ViRuS

  Помагајте HDD ојде да го нема

  Имам еден голем проблем на хардот на кој ги чувах проектите и документите . Windows не го гледа -wtf При бутирње на линукс блокира цел некоја мемориска адреса наоѓа грешка Го гледа само биос и HHD pro life Paragon Parttion megic ве ли Disk I/0 failure
 10. Dr_ViRuS

  Македонија покрена тужба пред Меѓународниот суд на правдата во Хаг против Грција

  Денеска, 17 ноември 2008 година, Република Македонија покрена правна постапка пред Меѓународниот суд на правдата во Хаг против Грција. Македонија поднесе Апликација до Регистарот на Судот со цел да ѝ се наложи на Грција да ги почитува своите правни обврски предвидени во Времената спогодба од 13...
 11. Dr_ViRuS

  Милениумскиот крст од денес со лифт за панорамско разгледување

  На Милениумскиот крст на Водно денеска свечено ќе биде пуштен во употреба лифтот кој ќе им овозможи на посетителите на објектот панорамски поглед на Скопје и околината. Лифот ќе може да пренесува до осум лица на висина од 45 метри метри, ќе поминува низ средината на крстот и ќе биде застаклен од...
 12. Dr_ViRuS

  Големи //( . )( . )\\ и пиво што можат да направат

  :pos2: http://nakedfunny.com/en/video/movie-700.html Само незнам што е по штетно по здравјето Пивото или //( . )( . )\\ :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 13. Dr_ViRuS

  Секоја чест на Македонците - спонтан собир на граница

  Нимиц на граница дочекан со протестен собир „Добредојдовте во Македонија“, „Јас сум Македонец“, „Ова е Македонија“. Со овие пароли околу 20-ина гевгеличани го пречекаа посредникот во решавањето на спорот за името меѓу Македонија и Грција Метју Нимиц синоќа на граничниот премин Богородица, на...
 14. Dr_ViRuS

  Предлог за кога се надоградува форумот

  А не никава клешта која уште толку ќе ти изнервира барем да ја ублажите некако болката :) Оваа е добар пример мислам
 15. Dr_ViRuS

  Но комент

  Незнам како да ја крстам темата едноставно како ќе се развие дискусијта така нека ја крстат. Сметам дека клипот не за Чек Дис Оут повеќе е за тука
 16. Dr_ViRuS

  МИГ

  Само ќе кажам стаклото не му е баш сјајно исчистено http://www.metacafe.com/watch/926258/the_amazing_fulcrum/
 17. Dr_ViRuS

  Олимпијада за етничко помирување

  Што е целта да покажеме дека сите грагани на ребублика Македонија се цивилизирана. Оваа идеја ми дојде од темата зошто Македонците го сакаме Тачи повеќе до Али Ахмети. Нема потреба да замараме со политичарите бидејки ние обичнаите граѓани имаме обични проблеми не се бориме за министерски...
 18. Dr_ViRuS

  Неверојатно од откритие на нашите новинари поврзано со Кристофер

  Ова мора да се запамти во Македонската историја вистиниски успех нашите новинира ја пронајдоа вистинската година кога Колумбо тргнал накај Америка колку сум срекен што имаме вакви успешни новинари и телевизии
 19. Dr_ViRuS

  Што се случува со Македонците (зголемен број на силувања во Македонија)

  Не постои ден да помине без да има дивјатна секуслана манијачка појава во Македонија секој ден весниците се полни со силување обиди за силување . Што е со Македонците од кога стаана вакави манијаци Пре некој ден прочитав обид за силување студенка , малолетник се обидел да силува друга...
 20. Dr_ViRuS

  Алгоритам LZ78 (Lempel-ZIV)

  Ме интерсира дали некој го има алгоритамот за компресија на кој се базират 90% од копмресорите денешно време јас го имам LZ77 но ми треба поновата верзија LZ78 ако го има некој нека го постира Најдов нешто за LZ78 , но моментално го проверувам да не е LZ77 или LZ78- модифицираниот...
На врв Bottom