Резултати од барањето

 1. potter_st

  Преспав

  Мислиш спешал форс акција :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 2. potter_st

  Преспав

  ДАААААААА ПОВРАТАК ЏЕДАЈА https://www.youtube.com/watch?v=cZrRWI1NXyo&t=1s&fbclid=IwAR1qOICFZAqaQMBNVzppuKJZyhB384Rw-BJmTRNQdkMJZl_5GqZ3G3uDhdQ
 3. potter_st

  Преспав

  Све ќе има, стрпете се. 1576981200 19+новогодишна
 4. potter_st

  Преспав

  Комбинација. Јана Маринова е ориџинал Бугарка :D
 5. potter_st

  Преспав

  Тончи не е сопственик на Пансионот :) го шитна својот дел на Наим.
 6. potter_st

  Преспав

  Од внатрешноста :)
 7. potter_st

  Преспав

  Ќе ја имате и цела прва ставена на јутуб ама мислам дека откога ќе заврши трета. (што исто ќе иде na јутуб неделно мислам)... така да не се мачете со upload :) Поздрав
 8. potter_st

  Преспав

  Препорака од мене за ситком е Upstart Crow - Ситком на BBC2 за животот на Шекспир. Сценариото е на Ben Elton што е еден од сценаристите на Blackadder.
 9. potter_st

  Преспав

  Некој во Телма се дрогира. Ете тоа... како ќе им текне така си пуштаат
 10. potter_st

  Преспав

  Дај торент? :D
 11. potter_st

  Македонски серии

  Фала ви вам што давате мислење и фидбек. Битно е да се знае дека има публика :) Не сум многу во тек што ќе следува али знам дека има одобрено 2 серии Македонската агенција за филм. Поздрав :)
 12. potter_st

  Македонски серии

  Краток спој беше работен наслов за ПРЕСПАВ :) Поздрав
 13. potter_st

  Преспав

  https://www.youtube.com/watch?v=Ot2xkBmB6Qo&feature=share
 14. potter_st

  (Вон)земјанинот Ли / (Extra)terrestrial Lee

  Сепак, ти знаеш кој сум, јас не знам кој си. Жално. Фала инаку за цела дискусија на форумот, ми беше од голема корист. Поздрав Сашко
 15. potter_st

  (Вон)земјанинот Ли / (Extra)terrestrial Lee

  Па не... моментално не. Кога ќе можам да го ставам онлајн ќе го постирам одма. Мислам дека ќе има наскоро проекција на ФДУ уште една... или на Македокс евентуално :)
 16. potter_st

  (Вон)земјанинот Ли / (Extra)terrestrial Lee

  http://www.youtube.com/watch?v=FvbfHVOWD3c Сите шо мислат дека е исмеан, бујрум на проекција следна кога ќе има. Може и јавна дискусија да се отворе, не е фрка :) Како и да е поздравувам ве сите.
 17. potter_st

  Мики Ли Трајчевски, формално од Штип а духовно од светот на Брус Ли!

  У блиска иднина нема. Зборам за YouTube и Vimeo. За download да не правеме муабет :))) Ќе има (ваљда) проекција у Штип, и у Скопје. У Скопје очекуваме некаде октомври, ноември :))) За Штип, уште не се знае :))) --- надополнето: 27 јули 2012 во 14:28 --- А у Струмица да се надеваме дека ќе го...
 18. potter_st

  Мики Ли Трајчевски, формално од Штип а духовно од светот на Брус Ли!

  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=101734176639924&set=a.101108150035860.1936.100004100252023&type=1&theater
 19. potter_st

  Мики Ли Трајчевски, формално од Штип а духовно од светот на Брус Ли!

  Да. Вчера завршивме со снимање :)))
На врв Bottom