Резултати од барањето

 1. V

  М4 smart bracelet (Smart narukvica)

  Здраво, ме интересира дали некој има од оваа наруквица. Дали вреди да се купи, кои сепозитвните страни, кои негативните. Дали сте задоволни.Објаснување ако може околу ова
 2. V

  Converse All Star продавници

  Здраво на сите форумџии. Ме интересира каде низ Македонија , или конкретно во Скопје има официјална продавница од Converse All star. Знам дека пред некоја година имаше во повеќе градови, и работеа самстојно , т.е. само за Converse прозиводи беше продавница, па незнам што се случи сите ги...
 3. V

  Шри Чинмој здружение (религија)

  Здраво на сите, дали некој е упатен односно дали знае нешто повеќе да објасни за Шри Чинмој здружение (вид на религија) во Македонија односно конкретно во Скопје. Не сум многу информиран, затоа ке ве замолам да објасните ама некој кој навистина знае. Пак ке потенцирам, не сум упатен, немам многу...
 4. V

  Андроид радио

  Здраво, дали некој има искуство со радио за во кола од овие радија сега што ги продаваат по ФБ групите ... ако сте забележале. Тие се 7" (инчи) радија, т.е комплет Мултимедија , видео, радио , музички формат MP3, MP4, MP5 и сл. Доколку некој има искуство ке ве замолам да сподели. Се работи...
На врв Bottom