Резултати од барањето

 1. V

  Converse All Star продавници

  А кажете ми дали некој знае која е официјална продавница за Jordan (џорданки) патики ?
 2. V

  Рамна Земја?

  Xo xo xo :D
 3. V

  Рамна Земја?

  @Red Zurla уште брат ќорејш од читање за рамна земја. Абе оди малд си нека те интересираат други работи, живеј. Што се замараш што си е*аваш векот со ова .
 4. V

  М4 smart bracelet (Smart narukvica)

  Добро, не е скапо и Mi Band 5, може да купам од него. Само кажими колку батерија трае? Дали е сосема солидно, и дали работи на сите Android тлефони? Кај некои корисници читав дека им губело конекција со Bluetooth-ot, зошто? Ке ве молам за разјаснување на се ова што го пишав.
 5. V

  М4 smart bracelet (Smart narukvica)

  Здраво, ме интересира дали некој има од оваа наруквица. Дали вреди да се купи, кои сепозитвните страни, кои негативните. Дали сте задоволни.Објаснување ако може околу ова
 6. V

  Converse All Star продавници

  Што врска има тоа ако продавницата ја држи Албанец?
 7. V

  Converse All Star продавници

  Фала ти другар :) 1633208135 Фала
 8. V

  Converse All Star продавници

  Здраво на сите форумџии. Ме интересира каде низ Македонија , или конкретно во Скопје има официјална продавница од Converse All star. Знам дека пред некоја година имаше во повеќе градови, и работеа самстојно , т.е. само за Converse прозиводи беше продавница, па незнам што се случи сите ги...
 9. V

  Тактики за заведување

  Штом навива за Интер, а ти за Милан турии пепел (ебии векот) на таа врска :D
 10. V

  Рамна Земја?

  :pos: :vozbud::tapp:
 11. V

  Рамна Земја?

  И сам добро си кажа НАВОДНО. Батка би те прашал, ти навистина си сериозен ?
 12. V

  Рамна Земја?

  Вие рамноземјашите сте мада фака :)
 13. V

  Рамна Земја?

  Прво и основно ,многу РАМНОЗЕМЈАШИ го занемаруваат фактот дека постои Гравитација. Друга работа, сите знаеме дека Сонцето е многу, многу поголемо од земјата , е сега да тргниме од тука, односно во тој правец. Доколку земјата е рамна плоча, а како што кажавме сонцето е мнооогу поголемо од неа, во...
 14. V

  Рамна Земја?

  Прво и основно ,многу РАМНОЗЕМЈАШИ го занемаруваат фактот дека постои Гравитација. Друга работа, сите знаеме дека Сонцето е многу, многу поголемо од земјата , е сега да тргниме од тука, односно во тој правец. Доколку земјата е рамна плоча, а како што кажавме сонцето е мнооогу поголемо од неа, во...
 15. V

  Рамна Земја?

  Не само што е сфера, туку е и совршена ;)
 16. V

  Рамна Земја?

  Хо хо хо :D
 17. V

  Рамна Земја?

  Сериозен сум значи. Добро бе, уште верувате дека земјата е рамна ?
 18. V

  Рамна Земја?

  Добро бе, уште има пациенти (будали) што веруваат дека земјата е рамна ?
 19. V

  Одиме на Марс?

  Засега се ова е во рамките на научна фантастика
 20. V

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Здраво на сите вело фомуџии. Ке ве молам некој лично кој што имал вакви Shiano педала за Road (друмски :) ) велосипедизам да ми каже мислење за истите. Фала :)
На врв Bottom